وبلاگ ديجيتال ماركتينگ
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 57
ديروز : 186
افراد آنلاين : 3
همه : 3820
 
ساعت : ۰۶:۵۲:۱۴
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

گويا بعد از اتفاقاتي كه بعد از عرضه بازي WWE 2k20 افتاده و ايرادات بسياري كه اين بايز دارد سوني پول خريداران نارضي WWE2K20 را باز ميگرداند. بعد از عرضه بازي WWE2K20 مشخص شد كه اين بازي اصلا آماده عرضه نبوده و ايرادات گرافيگي و باگهاي برنامه نويسي بسياري در آن وجود دارد. همچنين ايرادات فني بسياري از جمله سيو نشدن بازي نيز در آن ديده شده است.


سيل عظيمي از انتقادات و ويدئو هايي از بازي WWE2K20 در توييتر و يوتيوب از باگهاي اين بازي منتشر شده. از همين رو سوني تصميم گرفته تا كاربراني كه از خريد اين بازي پشيمان و ناراحت هستند را راضي نگه دارد. و قرا است تمامي كساني كه اين بازي را خريداري كرده اند در صورتي كه بتوانند دلالي قانع كننده اي از ايرادهاي اين بازي كه با آن مواجه شده اند را به سوني ارائه دهند ميتوانند وجه خود را در كيف پول خود داشته باشند. اين شواهد شامل تصاوير و يا ويدئو ها و يا باگ هايي بازي ست كه در حين بازي با آنها برخورد مي كنند و ميتوانند آنها را ركورد كنند.

اين بازگرداندن وجه بازي شامل قوانين مرجوعي 14 روزه سوني ميشود. كساني كه از خريد خود راضي نيستند مي توانند با ارائه مدارك كه البته كار سختي هم نيست وجه بازي خود را دريافت كنند. اين پروسه را ميتوانيد از طريق تماس تلفني و يا چت سوني انجام دهيد.

در همين رابطه روابط عمومي 2K نيز روز جمعه در خبر اعلام كرده است كه ما بسيار از اتفاقات پيش آمده متاسفيم و مشكلات اين بازي را از نزديك دنبال ميكنيم و سعي خواهيم كرد تا با عرضه يك پچ تا دو هفته آينده اين مشكلات را برطرف كنيم.

به نظر شما اتفاقات اين بازي يك تبليغ از پيش برنامه ريزي شده نبود؟ با چه ترفندي ميتوان يك بازي را تا اين حد در فضاي اجتماعي بولد كرد؟

منبع : https://www.vg247.com/2019/10/28/wwe-2k20-refund/

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ساعت : ۰۹:۴۴:۱۹
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

دو بازي رايگان اپيك گيمز براي آخرين هفته پيش از هالووين مشخص شد و طرفداران تا پنجشنبه اين هفته مي‌توانند آن‌ها را تجربه كنند. با دنياي بازي همراه شويد.

طبق آخرين اخبار بازي، هفته‌ها پشت سر هم مي‌گذرند و تفكر در مورد گذر عمر ما را به افسردگي مي‌كشاند. اما چيزي كه اين هفته‌هاي جديد مي‌آورند و افسره كننده هم نيستند، دسته‌اي از بازي‌هاي رايگان و جديد فروشگاه اپيك گيمز (Epic Games Store) هستند. اين هفته ما دو بازي اول شخص آن‌هم از نوع كاملا متفاوت داريم و طرفداران قبل از رسيدن به جشن هالووين مي‌توانند آن‌ها را تجربه كنند و سپس آماده آثار ترسناك مخصوص اين جشن شوند.

اولين بازي لايه‌هاي ترس (Layers of Fear) نام دارد و استوديو Bloober Team سازنده آن است. اين بازي اول شخص جهاني ترسناك در اختيارتان مي‌گذارد تا به اكتشافش بپردازيد و با بررسي ذهن يك نقش مجنون، رازهاي ناخوشايند زندگي‌اش را بررسي كنيد.

دومين بازي اين هفته Q.U.B.E 2. نام دارد كه در سبك معمايي است و جهاني رنگارنگ در اختيار بازيكنانش قرار مي‌دهد. در اين بازي شما نقش يك باستان شناس را ايفا مي‌كنيد كه در اين منطقه گير افتاده است و بايد با حل چندين معماي متنوع، راه خودش را به سمت خانه پيدا كند و از اين جهان عجيب و غريب رهايي يابد.

دو بازي Layers of Fear و Q.U.B.E 2 را مي‌توانيد تا پنجشنبه ۹ آبان (۳۱ اكتبر) با مراجعه به فروشگاه اپيك گيمز به رايگان تجربه كنيد. بعد از به جشن هالووين مي‌رسيم و طي اولين هفته از ماه جديد سال، طرفداران مي‌توانند دو بازي غير مجاز مي باشدtume Quest و SOMA را به رايگان تجربه كنند.

منبع: https://gamingbolt.com/layers-of-fear-and-q-u-b-e-2-are-free-now-on-epic-games-store

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ساعت : ۰۴:۱۴:۳۱
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

بازي Watch Dogs Legion به شما اين امكان را خواهد داد تا در نقش ۲۰ شخصيت مختلف بازي كنيد و در دنياي بازي غرق شويد.

طبق جديدترين اخبار بازي و بنابه گفته‌هاي استوديو يوبيسافت تورنتو، در بازي Watch Dogs Legion قادر خواهيد بود ۲۰ شخصيت مختلف را آماده‌ي بازي كنيد و در قالب آن‌ها وارد دنياي اين اثر شويد. بخش‌هايي از صحبت‌هاي كنت هادسون، يكي از مسئولين اين استوديو را در زير مطالعه مي‌كنيد:

بازيكنان مي‌توانند از بين تمامي شخصيت‌هاي NPC يا بهتر بگوييم، تمامي شهروندان شهر لندن كه با آن‌ها برخورد دارند، تا ۲۰ نفر را انتخاب و براي بازي كردن در قالب آن‌ها اقدام كنند.

هريك از اين NPCها داراي داستان، ديالوگ‌ها و پس‌زمينه‌ي مختص به خود هستند كه نشان دهنده‌ي شخصيت و سرگذشت آنان است. البته بايد در انتخاب اين افراد دقت لازم را به‌كار ببريد؛ چراكه براي انجام ماموريت‌ها، هريك از آنان داراي توانايي خاصي هستند كه بايد به درستي مورد استفاده قرار بگيرد. شركت Ubisoft با اين امكان به بازيكنان اين فرصت را داده است تا شيوه‌هاي مختلفي را در گيم‌پلي بازي تجربه كنند و با روش‌ها و شخصيت‌هاي مختلف وارد داستان بازي شوند. هنگامي كه از هادسون پرسيده شد كه آيا مرگ هريك از اين شخصيت‌ها روي داستان بازي اثر مي‌گذارد يا خير، اين‌چنين پاسخ داد:

مرگ هريك از شخصيت‌ها اثر مستقيمي روي داستان بازي نخواهد گذاشت، اما هريك از افرادي كه با آن‌ها روبه‌رو مي‌شويد و اقدام به انتخاب آن‌ها براي بازي كردن مي‌كنيد، داراي درجه‌هاي ارتقا و پيشرفت مختص‌به‌خود هستند و مي‌توانيد ظاهر آن‌ها را هم شخصي‌سازي كنيد. در طول ماموريت‌ها مي‌توانيد با آن‌ها صحبت كنيد و همچنين هريك از اين كاراكترها داراي ويژگي‌هايي هستند كه باعث مي‌شود به يك‌سري Perk خاص دسترسي داشته باشند كه لزوما براي ساير شخصيت‌هاي هم‌رده‌ي آن‌ها قابل دسترسي نيست.

تاريخ انتشار بازي Watch Dogs Legion برابر است با ۶ ماه مارس سال ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند ماه) كه قرار است براي پلتفرم‌هاي پي سي، ايكس باكس وان، پلي استيشن 4 و سرويس گوگل استيديا عرضه شود. بازي هم‌اكنون از طريق فروشگاه آمازون قابل پيش‌خريد كردن است.

منبع : https://www.dualshockers.com/watch-dogs-legion-will-let-players-recruit-and-play-as-20-characters-at-a-time/

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ساعت : ۰۳:۵۴:۴۶
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

سرانجام پس از مدت‌ها، به‌روزرسان بزرگي براي بازي Battlefield V منتشر خواهد شد و محتويات اضافه‌ي بيشتري مانند سه نقشه و سلاح‌هاي جديد را به اين بازي اضافه خواهد كرد.


اما استوديوي دايس (Dice) با ارسال پيامي در صفحه‌ي رسمي يازي Battlefield V، وعده‌ي اضافه شدن جنگ‌هاي اقيانوس آرام را به بازي‌بازان ارائه نمود كه موجب هيجان‌زده شدن طرفداران شده است. همچنين به زودي از جنگ‌هاي اقيانوس آرام رسما رونمايي خواهد شد و تاريخ آن چهارشنبه، ۱ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۳ اكتبر ۲۰۱۹ ميلادي) يعني فردا اعلام شده است. با اين تفسير، احتمالا تا انتشار اين به‌روزرسان فاصله‌ي چنداني نداريم.

پيش‌تر نيز مي‌دانستيم كه قرار است محتوايي با اين مضمون براي Battlefield 5 منتشر شود، اما زمان آن مبهم بود. قطعا اين تيزر تنها براي هايپ كردن طرفداران منتشر شده است و طبق گفته‌ي الكترونيك آرتز، قرار است تريلر كامل آن فردا مورخ ۲۳ ماه اكتبر (يكم آبان ماه) منتشر شود. بازي Battlefield V در حال حاضر براي پي سي، ايكس باكس وان و پلي استيشن 4 در دسترس قرار دارد.

منبع : https://gamingbolt.com/battlefield-5-teases-war-in-the-pacific-reveal-trailer-coming-october-23

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ساعت : ۰۳:۲۹:۵۴
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

تصوير اوليه از كيت توسعه كنسول PS5 منتشر شده است و اطلاعات جديدي از تعداد پورت‌ها و وجود قابليت پشتيباني از ديسك بلوري ۴K ارائه مي‌كند. با دنياي بازي همراه شويد.

طبق آخرين اخبار بازي، بياد داريد كه اولين طرح از كيت توسعه پلي‌استيشن ۵ منتشر شد و حقيقت اين امر هم هنوز به‌صورت رسمي تائيد نشده است. از همان زمان به‌دليل وجود يك طرح V (از حروف يوناني و نشان‌ دهنده عدد ۵ كه به Playstation 5 اشاره دارد) روي اين كيت بيش از پيش مطمئن شديم كه اين طرح مي‌تواند واقعي باشد و احتمالا در دفتر بازي‌سازان زيادي در سرتاسر جهان مي‌توانيم آن را مشاهده كنيم. حال براي اثبات بيشتر اولين تصوير از اين كيت فاش شده است كه مي‌توانيد آن را مشاهده كنيد.

اين تصوير براي اولين‌بار در كانال يوتيوب Zone of Tech منتشر شد و شكل و شمايل بسيار مشابهي با طرح‌هاي ارائه شده در طي سال جاري دارد. همان‌طور از تصوير هم مشاهده مي‌كنيد يك درايو نوري روي جعبه ديده مي‌شود كه به‌منظور پشتيباني از فرمت بلوري ۴K تائيد شده است. تعدادي دكمه و پورت USB هم روي آن مشاهده مي‌شود. در سمت راست هم عبارت «غيرقابل فروش» وجود دارد و شايد بهتر بود كه كمپاني عبارت «عكس نگيريد، در غيراينصورت شما پيمان‌نامه عدم افشا را خواهيد شكست» را هم روي آن درج مي‌كرد.

مشخصا چيز زيادي از اين تصوير استخراج نمي‌شود، چرا كه اين تنها يك كيت توسعه و نمونه اوليه‌اي است كه احتمال مي‌رود مربوط به PS5 باشد. لازم به يادآوري است كه اين دستگاه‌ها تنها براي استفاده توسعه دهندگان عرضه شده‌اند و در اختيار عموم قرار ندارند، بنابراين انتظار نداشته باشيد كه كنسول PS5 واقعي چنين شكل و شمايلي داشته باشد. كنجكاويم كه بدانيم چند منفذ در اين دستگاه وجود دارد و پايه نگهدارنده آن چگونه خواهد بود. فعلا چيزي تائيد نشده است و همچنان بايد منتظر اخبار بيشتري در اين رابطه باشيم.

منبع : http://www.pushsquare.com/news/2019/10/first_ps5_devkit_

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ويديو Chapter 2 بازي Fortnite فاش شد
نوشته شده در ۲۳ مهر ۱۳۹۸
ساعت : ۱۰:۱۸:۰۱
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

دقايقي پيش تريلر چپتر دوم بازي Fortnite فاش شد كه در جريان آن شاهد اضافه شدن ميني گيم و ويژگي‌هاي جديدي به بازي هستيم.


تقريبا ۲۴ ساعت از پاك شدن نقشه بازي فورتنايت مي‌گذرد و يك سياه‌چال فضايي تنها چيزي است كه كاربران در صفحه بازي مشاهده مي‌كنند. تمامي مخاطبان بازي Fortnite منتظر اين هستند كه هرچه سريع‌تر اپيك گيمز (Epic Games) چپتر دوم اثر را در اختيار آن‌ها قرار دهد.

باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، دقايقي پيش تريلر چپتر دوم فورتنايت فاش شد. در ابتدا نينجا، استريمر بازي‌هاي ويديويي، در حساب كاربري توييتر خود نوشته بود كه ويديو Chapter 2 را ديده است و شديدا براي شروع اين فصل هيجان‌زده است. اين در حالي است كه يكي از كاربران در جواب ويديو مربوط‌به چپتر دوم را آپلود كرده است تا ساير مخاطبان هم آن را تماشا كنند. البته وي در ادامه اعلام كرده كه به‌خاطر موارد امنيتي و مسدود نشدن از سمت توييتر، آن را در اولين فرصت پاك خواهد كرد.

ظاهرا در جريان چپتر دوم تغييراتي روي سطح بازيكنان و ميزان V-Bucks دريافتي اعمال خواهد شد. همچنين ويژگي‌هاي جديدي هم به گيم‌پلي اضافه مي‌شود. براي مثال كاربران مي‌توانند شنا كنند يا مشغول انجام ميني گيم‌هايي نظير ماهيگيري شوند.  مي‌توانيد تريلر فاش شده از چپتر دوم فورتنايت را لينك زير تماشا كنيد و نظرات خود را با ما در ميان بگذاريد.

https://twitter.com/EpicGames?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: آموزش,آموزش سايت,آموزش طراحي سايت,آموزش طراحي,آموزش ساخت سايت,آموزش ديجيتال ماركتينگ,آموزش بازاريابي,آموزش بازاريابي آنلاين,ديجيتال ماركتينگ,آموزش سئو,آموزش سئو سايت,آموزش بهينه سازي,آموزش بهينه سازي وب سايت,آموزش بهينه سازي موتور هاي جستجو،
 ساعت : ۱۲:۰۷:۴۱
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

در جريان رويداد The End بازي فورتنايت، نقشه بازي به‌صورت كامل از بين رفت و يك سياه‌ چاله فضايي، جهان بازي را در بر گرفته است.

در گذشته اپيك گيمز (Epic Games)، سازنده و ناشر فورتنايت، اعلام كرده بود كه روز يكشنبه رويداد The End بازي Fortnite برگزار مي‌‌شود و پس از آن، شاهد آغاز فصل يازدهم بازي خواهيم بود. همچنين ديروز صبح بود كه مشخص شد در جريان رويداد The End، شاهد تغييراتي روي بازي خواهيم بود و در فصل يازدهم Fortnite: Chapter 2 به كاربران معرفي مي‌شود.

باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، ديشب ساعت ۹:۳۰ بود كه رويداد The End بازي فورتنايت آغاز شد. در جريان اين رويداد شاهد اين بوديم كه پس از به‌فضا رفتن يك موشك و شليك شدن تعدادي موشك ديگر در ريفت‌هاي مختلف (همانند رويداد فصل چهارم)، در انتها شهاب سنگ داخل نقشه بازي به‌داخل ريفت رفت و از يك ريفت ديگر، به منطقه‌ي Loot Lake برخورد كرد. نتيجه اين انفجار چيزي جز نابودي نقشه بازي و تمامي كاراكترهاي داخل آن نبود. پس از اين رويداد يك سياه‌چال فضايي، تنها موردي است كه كاربران آن را در بازي مشاهده مي‌كنند و هنوز مشخص نشده است كه اپيك گيمز چه مواردي را براي كاربران درنظر گرفته است.

در ادامه مشخص شده است كه اگر از كد معروف كونامي استفاده كنيد (بالا، بالا، پايين، پايين، چپ، راست، چپ، راست، دكمه B، دكمه A و Start)، يك ميني گيم براي شما آغاز مي‌شود كه مي‌توانيد در جريان آن مشغول بازي كردن شويد. همچنين يك سري اعداد هم اطراف سياه‌چاله ظاهر مي‌شوند كه هنوز مشخص نشده است كه نشان دهنده چه چيزي هستند. در انتها مشخص شده است كه در جريان رويداد The End، نزديك به ۶ ميليون نفر ازطريق توييچ و يوتيوب اين رويداد را به‌صورت زنده تماشا مي‌كردند.

مشاهده ويديو در لينك زير..

https://uk.ign.com/articles/2019/10/13/fortnite-season-11-event-the-end-completely-destroys-original-map

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ساعت : ۰۵:۱۳:۰۸
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

باتوجه‌به تصوير منتشر شده از شعبه ايتاليايي اپ‌استور، Fortnite: Chapter 2 به نظر مي‌رسد نام آپديت بعدي و بزرگ بازي فورتنايت خواهد بود.

فردا فصل يازدهم فورتنايت با يك رويداد ويژه از سوي اپيك گيمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، در دسترس قرار مي‌گيرد. همچنين صفحه اينستاگرام فورتنايت روزشماري را در دسترس قرار داده كه زمان دقيق اين رويداد را نشان مي‌دهد. نكته‌ي جالب، استفاده از عبارتي است كه نشان مي‌دهد در فصل بعد، شاهد شكل‌وشمايل تازه‌تر و متفاوت‌تري از فورتنايت خواهيم بود.

طبق جديدترين اخبار بازي، شعبه ايتاليايي اپ‌استور تصويري را فاش كرده است كه نشان مي‌دهد فصل يازدهم شروع كننده‌ي دوره جديدي از فورتنايت خواهد بود. به‌عبارتي از فردا و پس از رويداد ذكر شده، Fortnite: Chapter 2 به كاربران معرفي مي‌شود. فصل يازدهم فورتنايت در ابتدا قرار بود هفته گذشته در دسترس قرار بگيرد، اما اپيك گيمز اعلام كرد كه تأخير خورده است و در تاريخ ۲۱ مهر ماه (۱۳ اكتبر) در دسترس كاربران قرار خواهد گرفت.

بااينكه چالش‌هاي هفته دهم براي فورتنايت عرضه نشدند، اما مدتي بعد اپيك گيمز چالش‌هاي Overtime را در دسترس قرار داد تا كاربران بتوانند در اين مدت خود را سرگرم كنند.

منبع : https://gamingbolt.com/fortnite-chapter-2-leaked-via-italian-app-store-rumor

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ساعت : ۰۴:۱۶:۲۷
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

يكي از امكانات قديمي Instagram به كاربران امكان مي‌داد فعاليت افرادي را كه دنبال مي‌كنند، رصد كنند. به زودي اما اين قابليت جنجالي اينستاگرام حذف خواهد شد.


ما معمولا امكانات تازه‌اي را در اين شبكه اجتماعي متعلق به فيس بوك مي‌بينيم؛ ولي اين بار سران آن تصميم متفاوتي گرفته‌اند. به گزارش BuzzFeed، روند حذف تب Following از فيد Activity آغاز شده است؛ قابليت جنجالي اينستاگرام كه معرفي آن به سال 2011 بازمي‌گردد.

در زمان خودش، اين بهترين راه براي پيدا كردن محتواي تازه بود؛ زيرا به كاربران نشان مي‌داد كه ديگران، چه چيزهايي را مي‌پسندند و زير چه پست‌هاي كامنت مي‌گذارند. اما حالا اكثر كاربران از آن استفاده نمي‌كنند و زبانه Explore يا جستجو، محبوبيت بيشتري دارد. حتي هنوز خيلي‌ها نمي‌دانند كه فالوورها، مي‌توانند فعاليت‌هاي‌شان را از طريق زبانه Following رصد كنند. به همين دليل، همواره اين قابليت اينستاگرام جنجالي و بحث برانگيز بوده است؛ موضوعي كه حالا مدير توليدات اين پلتفرم، ويشال شاه (Vishal Shah) هم آن را تاييد مي‌كند.

بنابر اعلام اينستاگرام روند حذف تب Following بايد طي يك هفته كامل شود. پس از آن، فيد Activity تنها روي فعاليت‌هاي مربوط به شما متمركز خواهد بود؛ شامل فهرستي از افرادي كه زير عكس‌هاي‌تان، لايك يا كامنت گذاشته‌اند. همچنين برخي محتواهاي پيشنهادي را نيز در اين قسمت مشاهده خواهيد كرد.

منبع : https://www.phonearena.com/news/Instagram-removes-ability-see-peoples-comments-likes-follows_id119488

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 ساعت : ۰۴:۳۶:۳۳
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

بر اساس اطلاعات جديد، اينستاگرام در حال بررسي قابليت استوري گروهي است. اين قابليت در آينده نزديك از فيس بوك حذف خواهد شد.


فيس بوك هنوز به قابليت استوري گروهي اميدوار است، حتي اگر آن را از اپليكيشن اصلي خود حذف كند. Jane Manchun Wong به تازگي به كدهاي آزمايشي دست پيدا كرده كه به قابليت استوري گروهي براي اينستاگرام اشاره مي كند. براي استفاده از اين قابليت، بايد گزينه Share to Group Story را انتخاب كنيد. اين ويژگي مي تواند مورد توجه كاربراني كه خواهان اشتراك لحظات خاص خود با گروهي كوچك، حتي كوچكتر از ليست دوستان نزديك هستند، قرار بگيرد.

همانند ساير ويژگي هاي آزمايشي، تضميني براي عرضه آن وجود ندارد. با توجه به حذف اين قابليت از فيسبوك در آينده، احتمال عدم عرضه آن براي اينستاگرام وجود دارد (فيس بوك استوري هاي گروهي را غير فعال مي كند). استوري ها در اينستاگرام وضعيت مناسب تري در مقايسه با فيسبوك دارند و به همين دليل، امكان حضور اين ويژگي در اينستاگرام چندان دور از ذهن نيست.

در حال حاضر استوري اينستاگرام داراي قابليت هاي زيادي بوده و همچنين با استقبال بسيار بالايي از سوي كاربران مواجه شده است. اين شبكه اجتماعي استيكر چت گروهي را براي استوري هاي كاربران در نظر گرفته است (استيكر جديد استوري اينستاگرام امكان چت گروهي را فراهم مي كند). بايد ديد در آينده اين قابليت براي كاربران عرضه مي شود يا خير. اينستاگرام در گذشته نه چندان دور از پيام رسان جديد خود با نام Threads رونمايي و آن را در اختيار كاربران سيستم عامل اندرويد و iOS قرار داد (اينستاگرام از اپليكيشن Threads رونمايي كرد).

منبع : https://www.engadget.com/2019/10/05/instagram-tests-group-stories/

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
 [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]