پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 70
ديروز : 186
افراد آنلاين : 2
همه : 3833
 
ساعت : ۰۶:۵۲:۱۴
نویسنده : امير روزي طلب
نظرات (0)

گويا بعد از اتفاقاتي كه بعد از عرضه بازي WWE 2k20 افتاده و ايرادات بسياري كه اين بايز دارد سوني پول خريداران نارضي WWE2K20 را باز ميگرداند. بعد از عرضه بازي WWE2K20 مشخص شد كه اين بازي اصلا آماده عرضه نبوده و ايرادات گرافيگي و باگهاي برنامه نويسي بسياري در آن وجود دارد. همچنين ايرادات فني بسياري از جمله سيو نشدن بازي نيز در آن ديده شده است.


سيل عظيمي از انتقادات و ويدئو هايي از بازي WWE2K20 در توييتر و يوتيوب از باگهاي اين بازي منتشر شده. از همين رو سوني تصميم گرفته تا كاربراني كه از خريد اين بازي پشيمان و ناراحت هستند را راضي نگه دارد. و قرا است تمامي كساني كه اين بازي را خريداري كرده اند در صورتي كه بتوانند دلالي قانع كننده اي از ايرادهاي اين بازي كه با آن مواجه شده اند را به سوني ارائه دهند ميتوانند وجه خود را در كيف پول خود داشته باشند. اين شواهد شامل تصاوير و يا ويدئو ها و يا باگ هايي بازي ست كه در حين بازي با آنها برخورد مي كنند و ميتوانند آنها را ركورد كنند.

اين بازگرداندن وجه بازي شامل قوانين مرجوعي 14 روزه سوني ميشود. كساني كه از خريد خود راضي نيستند مي توانند با ارائه مدارك كه البته كار سختي هم نيست وجه بازي خود را دريافت كنند. اين پروسه را ميتوانيد از طريق تماس تلفني و يا چت سوني انجام دهيد.

در همين رابطه روابط عمومي 2K نيز روز جمعه در خبر اعلام كرده است كه ما بسيار از اتفاقات پيش آمده متاسفيم و مشكلات اين بازي را از نزديك دنبال ميكنيم و سعي خواهيم كرد تا با عرضه يك پچ تا دو هفته آينده اين مشكلات را برطرف كنيم.

به نظر شما اتفاقات اين بازي يك تبليغ از پيش برنامه ريزي شده نبود؟ با چه ترفندي ميتوان يك بازي را تا اين حد در فضاي اجتماعي بولد كرد؟

منبع : https://www.vg247.com/2019/10/28/wwe-2k20-refund/

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]