امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
تعمیرات لوازم خانگی
وبلاگ ديجيتال ماركتينگ
 
   
 
 
۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶:۲۷ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

اينستاگرام و فيسبوك انتشار محتواي هر نوع محصول مرتبط با تنباكو و الكل را از طريق اين شبكه‌هاي اجتماعي محدود مي‌كنند.

به گزارش سي‌ان‌ان و بر اساس صحبت هاي سخنگوي فيسبوك، اين شركت از امروز خط‌ مشي جديد را در مورد محدود كردن محتواي مربوط به محصولات الكلي و تنباكو از جمله سيگار الكترونيكي اجرايي خواهد كرد.

اين قانون تمام گروه هايي را كه در فيسبوك الكل يا دخانيات مي‌فروشند، در بر خواهد گرفت و هر گروهي كه از قوانين جديد پيروي نكند، حذف خواهد شد. اين موضوع شامل اينستاگرام نيز مي شود. پيش از اين، سياست‌هاي فيسبوك فروش تنباكو و الكل را در ماركت پليس فيس‌بوك ممنوع كرده‌ بود، اما در حال حاضر اين ممنوعيت در حال گسترش است و شامل حال كاربران شخصي نيز مي‌شود. فيس‌بوك از تركيبي از فناوري و گزارش‌هاي انساني استفاده خواهد كرد تا هر محتوايي كه اين قوانين را نقض مي‌كند، يافته و حذف كند.

طبق گفته‌هاي سخنگوي فيسبوك، هر برندي كه محتوايي در زمينه فروش يا تبادل اين محصولات داشته باشد، بايد محتواي خود را محدود به افراد ۱۸ سال به بالا كند.  تحت اين سياست جديد، اينفلوئنسرهايي كه براي تبليغات و معرفي محصولات نيكوتين‌دار، پول گرفته‌اند، اجازه خواهند داشت محتواي خود را پست كنند و محدوديت سني شامل اين پست‌ها نخواهد شد. 

فيس بوك در حال بررسي تغييرات در زمينه سياست‌ فعاليت اينفلوئنسرهاست و با سازمان‌هاي نظارتي در زمينه بازنگري قوانين، همكاري مي‌كند.

منبع : https://edition.cnn.com/2019/07/24/health/facebook-instagram-alcohol-tobacco-bn/index.html:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۲۹ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

در يك سال گذشته سهام اكتيويژن بليزارد با بيش از ۴۰ درصد افت همراه بوده است كه اين يعني بهترين فرصت براي خريد اين شركت، و در حال حاضر چه خريداري بزرگ‌تر از شركت والت ديزني. در ادامه براي اطلاع از آخرين اخبار بازي با دنياي بازي همراه شويد.

آقاي Nick Licouris سرمايه گذار شركت Gerber Kawasaki گزارش‌هايي ديده است كه نشان از سوددهي فراوان همكاري اكتيويژن و شبكه تلويزيوني ديزني دارد، و اكنون ديزني شخصيت‌هاي بي‌شماري دارد كه مي‌خواهد آنها را وسعت بخشد. ديزني پيش از اين نيز به دنياي گيم سرك كشيده بود اما با شكست مواجه شد، نمونه خوب آن بازي شكست خورده Disney Infinity است.

با اينحال معامله با اكتيويژن بليزارد مي‌تواند بسيار سودآور باشد. ديزني اكنون نيز با اكتيويژن بليزارد در برنامه تلويزيوني ليگ Overwatch همكاري مي‌كنند. بنابراين مي‌دانيم كه هم‌اكنون نيز توجه خود را به اكتيويژن نشان داده اند و از آنها شناخت دارند.

اگر اين اتفاق حقيقت داشته باشد بايد بدانيد كه هزينه آن بسيار بالا است. اكتيويژن ۳۴.۸۵ بيليون دلار ارزش دارد. در مقام مقايسه ديزني مارول را در سال ۲۰۰۹ با قيمت ۴ بيليون دلار خريد.

رئيس شركت والت ديزني آقاي  Bob Iger گفته است:

در حال حاضر ما تصميم گرفته ايم كه بهترين جايگاه در دنياي بازي‌هاي ويديويي براي ما اين است كه به ناشران مجوز برندهايمان را بدهيم و خود دست به انتشار نزنيم.

هم‌اكنون ديزني با ناشران زيادي همكاري مي‌كند كه يكي از پروژه‌هاي جالب توجه آنها همكاري با الكترونيك آرتز براي بازي  Star Wars Jedi: Fallen Order است.

منبع : https://www.dualshockers.com/disney-activision-buyout-investor-theory/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۲۶ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

چرا يك سايت خاص دفعه اول دير باز مي شود ولي دفعه دوم و سوم خيلي سريع تر باز مي شود؟زيرا اين موضوع به كش (cache) سايت شما بستگي دارد!

كش (cache) سايت چيست ؟

براي خريد لپ تاپ ، دو لپ تاپ مشابه ديدم اما فروشنده گفت سي پي يو كش اين دو با يكديگر تفاوت دارد ! كش (cache) سايت چيست ؟اگر هنوز شكل ظاهري سايت خود را درست نمي بيند پس احتمالا كش مرورگر شما مشكل دارد!اگر جواب شما بله است و به حداقل يكي از اين سوالات برخورده ايد ، پس تا انتهاي اين مقاله با ما همراه باشيد تا در انتهاي مقاله بفهميم كش (cache) سايت چيست و چه كاربرد هايي براي سايت ما دارد.

مفهوم كش (cache) سايت چيست ؟

خودِ كلمه‌ي Cache به معناي پنهان كردن يا چيزي است كه براي كاربردهاي آتي ذخيره و پنهان شده است.ما براي اين كه خيلي ساده بتوانيم كش را توضيح دهيم با يك مثال شروع مي كنيم.
اگر شما انباردار يك كارخانه باشيد و در هر تقاضاي در روز از شما ۷۰ مورد آن ، در رابطه با چند نوع قطعه خاص باشد ، (شما حكم پردازنده ‏و انبار حكم حافظه رم را دارد)  پس يقيناً شما آن چند قطعه خاص را در روزهاي بعدي كنار دست خود مرتب مي كنيد يا محل قرار گيري آن چند نوع قطعه خاص را در دفتر خود يادداشت مي كنيد تا براي پيدا كردن آن ها ديگر نياز به گشتن كل انبار نداشته باشيد پس سرعت دسترسي به آن قطعات را با اين عمل خود افزايش داديد.

درست حدس زديد اين دفترچه كه شما محل  قرارگيري آن قطعات را در آن يادداشت كرده‌ايد يا آن ميز كه شما قطعات خاص را در آن چيده ايد كار يك سيستم حافظه كش در پردازنده را نشان مي دهد كه باعث سرعت دسترسي به آن قطعات مي شود.در ادامه لازم است بدانيد كه حافظه كش يك حافظه بسيار سريع از نوع SRAM است كه براي جلوگيري از تاخير زماني بين حافظه رم و پردازنده به وجود آمده است.در واقع حافظه كش يك حافظه كوچك سريع و گران تر از حافظه رم است كه هميشه مقداري از اطلاعات موجود در رم را در درون خود نگهداري مي‌كند تا پردازنده خيلي سريع تر به آن اطلاعات دسترسي داشته باشد.

چرا از حافظه كش (cache) استفاده مي شود ؟

همان طور كه مي دانيد سريع ترين قطعه در كامپيوتر ، پردازنده است و بر طبق دستوراتي كه سيستم عامل به آن مي دهد كار مي كند.سيستم عامل هم كه روي هارد ذخيره شده و برنامه ها و فايل ها هم روي هارد ذخيره مي شوند.هارد يك قطعه ي الكترو مكانيكي است.
يعني چه ؟ يعني براي دستيابي به اطلاعات بايد يك سوزن روي يك ديسك گردان بچرخد تا اطلاعات ذخيره شده را بيرون بكشد....

براي مطالعه كامل اين مطلب حتما روي لينك زير كليك كنيدو...

https://webdaran.com/what-is-website-caching/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: آموزش,آموزش سايت,آموزش طراحي سايت,آموزش طراحي,آموزش ساخت سايت,آموزش ديجيتال ماركتينگ,آموزش بازاريابي,آموزش بازاريابي آنلاين,ديجيتال ماركتينگ,آموزش سئو,آموزش سئو سايت,آموزش بهينه سازي,آموزش بهينه سازي وب سايت,آموزش بهينه سازي موتور هاي جستجو،
۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۰:۵۱ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

بخش آنلاين بازي GTA 5 همچنان در حال گسترش است و در تاريخ 23 جولاي آپديتي جديد دريافت خواهد كرد كه مكاني كاملا جديد به بازي اضافه مي‌كند.

پروژه ساختماني عظيمي كه در نزديكي Vinewood Park در حال ساخته شدن بود رو به اتمام است و قرار است منظره شهر لس سانتوس را براي هميشه تغيير دهد. توسعه‌دهندگان اين به‌روزرساني بزرگ مي‌گويند:

شما مي‌توانيد در كازينو فعاليت‌هاي جذاب و مختلفي را انجام دهيد. انواع و اقسام بازي‌هاي كازينو در دسترس شما خواهد بود در كنار آن‌ها مي‌توانيد از اسلات‌ماشين‌ها استفاده كنيد و جوايزي متنوعي برنده شويد. مي‌توانيد با دوستانتان روي مسابقات اسب‌ سواري شرط بندي كرده و به تماشاي آن بنشينيد. در لابي مجموعه مي‌توانيد با چرخاندن چرخه شانس جوايزي همچون پول، لباس و سوپر ماشين جديد برنده شويد كه هر هفته خودروي جايزه تغيير خواهد كرد.

همچنين ملك جديد براي خريدن در دسترس خواهد بود. با خريد Master Penthouse بخش‌هاي بيشتري باز خواهد شد و دسترسي ويژه به پشت بام، بالكن و استخر خواهيد داشت همچنين خط داستاني جديدي به نام Diamond family براي شما باز خواهد شد. خوشبختانه اعضاي توئيچ پرايم به اين ملك جديد دسترسي رايگان خواهند داشت اگر اكانتشان را تا پايان 19 جولاي به بازي متصل كنند.

منبع : https://www.gamespot.com/articles/big-gta-5-online-update-coming-next-week-heres-wha/1100-6468537/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵:۴۹ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

سال گذشته بود كه بازي Marvel’s Spider-Man براي پلي‌استيشن 4 عرضه شد و توانست به موفقيت‌هاي بسياري برسد. پس از عرضه‌ي سري Batman: Arkham، همواره بازي‌هاي اين كاراكتر زير سايه بازي‌هاي بتمن قرار داشتند اما با عرضه‌ي اين بازي بالاخره يك بازي درخور شخصيت Spider-Man عرضه شد و اين بازي رقابت تنگاتنگي را سري Batman: Arkham آغاز كرد. حال به تازگي خبري منتشر شده مبني بر اين كه بازي Marvel’s Spider-Man تبديل به پرفروش‌ترين بازي ابرقهرماني تاريخ در آمريكا شده است و در اين راه موفق شده تا از بازي Batman: Arkham City عبور كند.

قبل از اين بازي، بازي Batman: Arkham City پرفروش‌ترين بازي ابرقهرماني در آمريكا بود اما اين بازي به تازگي اين مقام را به بازي Marvel’s Spider-Man واگذار كرده است. البته اين موضوع چندان تعجب برانگيز نيست چون اين بازي قبلا توانسته بود سريعترين فروش را در ميان بازي‌هاي ابر قهرماني به دست بياورد و همچنين به عنوان يكي از بهترين بازي‌هاي سال 2018 شناخته شود. در ليستي كه از سوي گروه NPD منتشر شده، بازي Batman: Arkham City در رتبه دوم و بازي Batman: Arkham Knight در رتبه سوم قرار دارند.

حال احتمالا و با توجه به موفقيت‌هايي كه بازي Marvel’s Spider-Man به دست آورده، ساخت ادامه‌ي اين بازي بسيار محتمل است و بايد منتظر خبرهاي آتي در اين رابطه بود. همچنين با توجه به نزديك بودن تاريخ عرضه‌ي بازي Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order و همچنين فاصله يك ساله تا بازي Marvel’s Avengers، بايد ديد كه آيا اين ليست باز هم تغيير خواهد كرد يا خير.

منبع : https://www.playstation.com/en-us/games/marvels-spider-man-ps4/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: آموزش,آموزش سايت,آموزش طراحي سايت,آموزش طراحي,آموزش ساخت سايت,آموزش ديجيتال ماركتينگ,آموزش بازاريابي,آموزش بازاريابي آنلاين,ديجيتال ماركتينگ,آموزش سئو,آموزش سئو سايت,آموزش بهينه سازي,آموزش بهينه سازي وب سايت,آموزش بهينه سازي موتور هاي جستجو،
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۶:۵۰ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

سيستم مديريت محتوا (CMS) ابزاري فوق‌العاده‌ براي طراحي سايت به شيوه‌اي پويا و ديناميكي است. با استفاده از يك سيستم مديريت محتواي رايگان همچون وردپرس و جوملا براي طراحي وب سايت، به فهرست اين ويژگي‌ها و مزايا باز هم افزوده خواهد شد.

در مطلب سيستم مديريت محتوا چيست و چگونه طراحي سايت را متحول كرده است، به طور مفصل به كاربرد و مفهوم CMS و دليل روي آوردن دنياي تكنولوژي به طراحي وب سايت به كمك آن اشاره كرديم. در اين مطلب قصد داريم با مفهوم سيستم مديريت محتواي رايگان آشنا شده و مزيت استفاده از آن‌ها براي طراحي وب سايت را بيان كنيم. برخلاف تصور، يك سيستم مديريت محتواي رايگان به خاطر قرار داشتن در دست همه، ضعيف و بي‌كاربرد نيست و اين دقيقا نقطه قوت آن به شمار مي‌رود.

سيستم مديريت محتوا به ما اجازه مي‌دهد وب سايت‌هاي ديناميكي و پويا داشته باشيم، به اين معني كه همانند قبل، ديگر نيازي به طراحي و مديريت هر صفحه وب سايت به صورت جداگانه نيست و همه كارها به صورت متمركز، تحت نظارت CMS صورت مي‌گيرد. اين امر باعث مي شود شما زمان كمتري براي ويرايش هر صفحه بگذاريد اغلب سايت هايي كه توانسته اند به رتبه هاي بالاتر برسند مثل شاپرك از اين سرويس استفاده مي كنند.  در يك دسته‌بندي كلي مي‌توان سيستم‌هاي مديريت محتوا را به دو قسمت اختصاصي و عمومي (متن باز) تقسيم كرد.

تفاوت سيستم مديريت محتواي رايگان و اختصاصي
امروز شركت‌هاي برنامه‌نويسي، ديگر براي مشتريان خود وب سايت‌هاي استاتيك ايجاد نمي‌كنند، بلكه به پياد‌ه‌سازي پروژه تحت يك CMS مي‌پردازند. وقتي شركتي بر اساس نيازهاي شما، به صورت اختصاصي اقدام به برنامه‌نويسي و طراحي يك سيستم مديريت محتوا مي‌كند، اين بستر تنها در اختيار شما و يا مجموعه خاصي از مشتريان آن شركت خواهد بود. به عبارت ديگر، اين اپليكيشن طراحي سايت، در اختيار عموم كاربران قرار ندارد.

اين نوع طراحي سايت بدون استفاده از يك سيستم مديريت محتواي رايگان معايب خاص خود را دارد، به طوري كه امروز، شركت‌هاي دارنده وب سايت‌هاي‌ اين چنيني را به تعويضشان با يك وب سايت قدرت گرفته از يك CMS متن باز تشويق مي‌كند. سايت هايي كه با اين زبان نوشته شده اند از نطر سرعت نيز بهينه تر هستند و اين اصل براي سايت هايي مثل نماشا كه مخاطب جهاني دارد بسيار اهميت دارد. اصلي‌ترين ايراد، وابستگي به شركت طراح خواهد بود. يعني براي انجام هر عمل و يا اعمال هر تغييري، مي‌بايست دست به دامن شركت طراح اوليه شويد.

به همين دليل براي تقاضاهاي شما، اين شركت طراح است كه قيمت را تعيين مي‌كند و شما مجبور به پرداخت آن هستيد. اگر به هر دليل شركت منحل شده و متخصصان آن پراكنده شوند، براي راضي كردن ديگر شركت‌ها به منظور اعمال تغيير در وب سايتتان بايد چندين برابر پول پرداخت كنيد.در سفارش ساخت سايت فروشگاهي  استفاده از اين زبان بسيار توصيه مي شود . بر خلاف يك سيستم مديريت محتواي رايگان براي اين دسته از سيستم‌ها مستندات كافي در اينترنت وجود نداشته و براي يادگيري هر چيز ريز و درشتي بايد با سازنده تماس برقرار كنيد.

مزاياي سيستم مديريت محتواي رايگان
اما امروز شركت‌هاي زيادي با استفاده از سيستم‌هاي مديريت محتواي رايگان طراحي وب سايت انجام مي‌دهند، به همين دليل بعد از اتمام پروژه، مي‌توان كار پشتيباني يا به‌روزرساني آن را به شركتي ديگر سپرد. سايت هايي كه ورودي بالايي دارند و هر لحظه بايد در  براي آنها اطلاعات آپلود شود نياز دارند تا بروزرساني خود را به سايت هاي پشتيبان بسپارند از جمله سايت هاي خبري همچون ايسنا .يك سيستم مديريت محتواي رايگان همچون وردپرس، جوملا و دروپال، مستندات و آموزش‌هاي رايگان زيادي در وب وجود داشته و براي يادگيري كار با وب سايت خود، از تكيه به ديگران بي‌نياز خواهيد شد.

يك سيستم مديريت محتواي رايگان همچون وردپرس، به جاي شركتي خاص، توسط يك انجمن پشتيباني مي‌شود. اين انجمن متشكل از هزاران توسعه‌دهنده خبره بوده و همين ويژگي، يكي از مهم‌ترين دلايل توصيه به استفاده از سيستم‌هاي مديريت محتواي رايگان است. به عبارت ديگر، قوت قلب استفاده‌كنندگان از CMSهاي متن باز، پشتيباني شدن توسط هزاران و بلكه بيشتر توسعه‌دهنده‌اي است كه در زمينه كاري خود بهترين هستند.

برخي رايگان و قابل دانلود بودن سيستم مديريت محتواي رايگان توسط همه را نقطه ضعف آن تلقي كرده و اين دسته از برنامه‌هاي طراحي وب سايت را مملو از باگ مي‌دانند كه به سادگي قابل هك هستند. اما اين تصور از ريشه غلط است. متن باز بودن و توسعه يافتن به دست انجمني توانمند، دقيقا نقطه قوت يك سيستم مديريت محتواي رايگان به شمار مي‌رود.

اين دسته از سيستم‌ها طي سال‌هاي طولاني توسعه يافته و به همين دليل رفته رفته به قابليت‌هايشان افزوده شده است. همچنين با گذر زمان، هر مرتبه يك ايراد به خاطر استفاده شدن توسط گستره‌اي از كاربران كشف و خيلي زود برطرف شده است. با وجود پشتيباني شدن توسط انجمني قدرتمند، كوچك‌ترين باگ كشف شده، خيلي زود رفع خواهد شد. اين موضوع به بهينه سازي سايت شما كمك شاياني مي كند تا شما در صدر جدول جستجو ها يافت شويد.به همين دليل CMSهاي رايگاني همچون وردپرس و جوملا امروز به مرحله بالايي از امنيت رسيده‌اند.

يك سيستم مديريت محتواي اختصاصي توسط عده‌اي خاص ساخته شده و تعدادي محدود وب سايت با آن ايجاد شده است، به همين دليل هنوز به طور كامل جواب پس نداده و ممكن است مملو از باگ باشند. البته اين به معني ايراددار بودن بلاشك اين چنين سيستم‌ها و عاري از ايراد بودن يك سيستم مديريت محتواي رايگان نيست، اما اين موارد طبق تجربه ثابت شده‌اند.

نتيجه‌گيري
براي طراحي يك وب سايت عادي كه قرار نيست مربوط به سازمان و يا ادا‌ره‌اي خاص باشد، سيستم مديريت محتواي رايگان كاملا كفايت كرده و روي آوردن به CMSهاي اختصاصي تصميمي اشتباه خواهد شد. سايت هاي بسياري با اين سرويس نوشته شده اند سايت ديوار يك نمونه قابل لمس براي اين موضوع است . براي آشنايي بيشتر با معروف‌ترين سيستم‌هاي مديريت محتواي رايگان و انتخاب يكي براي طراحي وب سايت خود، بد نيست در گوگل، جستجوهايي پيرامون تفاوت‌ها و برتري‌هاي وردپرس، جوملا و وردپرس نسبت به بقيه موارد انجام بدهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: آموزش,آموزش سايت,آموزش طراحي سايت,آموزش طراحي,آموزش ساخت سايت,آموزش ديجيتال ماركتينگ,آموزش بازاريابي,آموزش بازاريابي آنلاين,ديجيتال ماركتينگ,آموزش سئو,آموزش سئو سايت,آموزش بهينه سازي,آموزش بهينه سازي وب سايت,آموزش بهينه سازي موتور هاي جستجو،
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۱۸ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

خيلي كم پيش مي‌آيد كه يك ترند قديمي دوباره در صدر اخبار قرار بگيرد اما اين اتفاق براي اپليكيشن فيس اپ افتاده؛ محصولي از توسعه‌‌دهندگان روس كه دو سال پيش به خاطر مهارت عجيب و غريبش در تغيير چهره افراد به يكي از محبوب‌ترين اپليكيشن‌هاي سال تبديل شد.

از دو سال پيش تا امروز، فيس اپ به‌روزرساني‌هاي مختلفي دريافت كرده و قابليت‌هاي جديدي را اضافه كرده است اما هيچ كدام طي هفته اخير به اندازه پير كردن افراد جوان مورد استقبال قرار نگرفته‌اند. فيس اپ به لطف به كارگيري هوش مصنوعي مي‌تواند چهره‌ها را به معناي واقعي كلمه دگرگون كند.

كافيست پس از نصب اپليكيشن، از خودتان يك سلفي بگيريد و حتما به اينترنت متصل باشيد. فيس اپ پس از بارگذاري عكس، امكان تغيير چهره را در اختيارتان قرار مي‌دهد كه پير كردن فقط يكي از آن‌هاست. كارهاي جالب‌تري مثل آرايش چهره، تغيير رنگ مو، گذاشتن ريش و گذاشتن عينك دودي روي چهره افراد را هم مي‌توانيد با اين اپليكيشن انجام دهيد و حتي روي لب‌هاي آن‌ها لبخند زوركي بنشانيد!

فيس اپ در آخرين آپديت‌‌هايي كه دريافت كرده، در تغيير چهره افراد تبحر فوق‌العاده‌اي يافته و واقعا سورپرايزتان مي‌كند. يك سري امكانات ويرايشي جديد را هم در گزينه‌هايش مي‌بينيد كه قبلا در اپليكيشن وجود نداشتند و حالا باعث شده‌اند كه براي ويرايش تصاوير در آن به برنامه‌هاي ديگري احتياج نداشته باشيد.

نكته جالب در مورد فيس اپ اينجاست كه براي پير و جوان كردن يا اعمال افكت، فقط به سلفي‌هاي گوشي محدود نيست بلكه تقريبا عكس هر كسي را مي‌توانيد در آن بارگذاري كنيد كه يكي از دلايل ترند شدن اپ هم همين موضوع بوده. فيس اپ حتي بعضي حيوانات خانگي را هم تشخيص مي‌دهد و اين باعث شده كه نسبت به رقبايش اپليكيشن بسيار جذابي باشد.

پردازش تصاوير در فيس اپ به صورت آنلاين و در فضاي ابري انجام مي‌شود و براي اين موضوع، لازم است كه اپليكيشن به گالري تصاوير شما دسترسي پيدا كند. اما همين موضوع به يكي از عوامل نگران‌كننده در مورد فيس اپ تبديل شده چرا كه به گزارش بعضي كاربران نسخه iOS اپليكيشن حتي در صورتي كه دسترسي به گالري را به آن ندهيد، باز هم مي‌تواند به تصاوير شما دسترسي پيدا كند.

منبع : https://faceapp.com/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۶:۴۴ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

هفته‌ي گذشته بود كه مشخص شد باشگاه بايرن مونيخ با شركت Konami توافق كرده و اين تيم آلماني در eFootbal PES 2020 لايسنس خواهد بود. به نقل از Sparkchronicles به صورت رسمي اعلام شد كه باشگاه ايتاليايي يوونتوس نيز در PES 2020 به صورت لايسنس شده حضور خواهد داشت. اين توافق بين يوونتوس و شركت كونامي به اين معناست كه چهره‌ي بازيكنان باشگاه مانند كريستيانو رونالدو، پائولو ديبالا و... به صورت 3 بعدي اسكن شده‌اند. همچنين، كيت‌هاي رسمي و ورزشگاه آليانز(Allianz) نيز به صورت لايسنس شده در PES 2020 در دسترس قرار خواهند گرفت.

جوناس لايگارد از Konami در مورد اين توافق مي‌گويد:"توافق گسترده‌ي ما با باشگاه يوونتوس كه يكي از بهترين تيم‌هاي جهان مي‌باشد، بيانيه‌اي روشن از مقصود eFootball PES 2020 است؛ تنها بازي‌ ويدئويي كه مي‌توانيد در نقش غول‌هاي ايتاليايي به بازي كردن بپردازيد. ما خيلي مفتخر هستيم كه يوونتوس به ما و آينده‌ي هيجان‌انگيزمان با بكديگر باور دارد. ما خيلي به قرارداد امضا شده با كونامي افتخار مي‌كنيم. اين قرارداد شامل 2 نماد جهاني فوتيال و سرگرمي مي‌باشد؛ يوونتوس و PES كه طي 3 سال آينده در كنار يكديگر خواهند بود. اين قرارداد، به ما اجازه مي‌دهد تا به طرفداران جوانمان نزديكتر شويم و همچنين، به بيشتر ديده شدن ما بين طرفداران ورزش و ورزش‌هاي الكترونيكي كمك مي‌كند."

به نظر مي‌رسد كه اوضاع لايسنس PES از هر زمان ديگري در چند سال اخير بهتر است. پيش از اين، مشخص شد كه باشگاه‌هاي بزرگي نظير بارسلونا و منچستر يونايتد نيز در PES 2020 لايسنس خواهند بود. حضور فوق ستاره‌هايي مثل ليونل مسي، كريستيانو رونالدو و رونالدينيوي افسانه‌اي بر روي كاور بازي قطعا براي هواداران فوتيال و بازي‌هاي ويدئويي جذاب خواهد بود.

علاوه بر اين، تاييد شد كه يوونتوس آخرين تيم حاضر در دموي رايگاه PES 2020 مي‌باشد كه در تاريخ 30 جولاي(سه‌شنبه 8 مرداد) از راه مي‌رسد. eFootball PES 2020 در 30 شهريور بر روي پلتفرم‌هاي PC، PS4 و Xbox One در دسترس قرار مي‌گيرد.

منبع : http://www.ladbible.com/technology/latest-juventus-wont-appear-in-fifa-20-after-exclusive-pes-2020-deal-agreed-20190716:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳:۲۷ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

وبلاگ چيست؟

قبل از پرداختن به مبحث اهميت وبلاگ در طراحي سايت ، بايد با مفهوم وبلاگ آشنا شويم.

به يك يا چند صفحه اينترنتي كه در آن شخص يا گروه به گذاشتن مطلب به صورت روزانه يا چند روز يك بار مي پردازند ، وبلاگ مي گويند.موضوعات وبلاگ مي تواند در هر زمينه اي باشد و هر شخصي در حوزه كاري خود مي تواند وبلاگ نويسي كند.جالب است بدانيد بيش از صدها ميليون نفر در سراسر دنيا به وبلاگ نويسي مشغولند.در ايران هم وبلاگ از سال 1381 فعاليت خود را آغاز كرد و تا به امروز افرادي كه در ايران وبلاگ نويسي مي كنند ، از مرز ميليون گذشته است.

تفاوت وبلاگ و وب سايت

وبلاگ و وب سايت هر دو فضايي در اينترنت هستند كه مي توان در آن مطلب قرار داد.اما شايد تا به حال اين سوال به ذهن شما خطور كرده باشد كه تفاوت وبلاگ و وب سايت چيست؟وبلاگ را مي توان نمونه كوچك تر وب سايت معرفي كرد.در حقيقت همه ويژگي هايي كه يك وبلاگ دارد به صورت پيشرفته تر در وب سايت وجود دارد ، ولي كار با وبلاگ راحت تر از كار با وب سايت است.همچنين وبلاگ مي تواند به صورت شخصي باشد و شخص مي تواند در هر زمينه اي كه دوست دارد به وبلاگ نويسي مشغول شود.

تاثير مثبت وبلاگ نويسي در سايت
وبلاگ نويسي بخش مهمي از فعاليت سايت شما محسوب مي شود.

در ادامه به تاثيرات مثبت وبلاگ نويسي و اهميت وبلاگ در طراحي سايت خواهيم پرداخت.

افزايش ترافيك سايت

شما مي توانيد با استفاده از وبلاگ نويسي كاربران زيادي را جذب سايت خود كنيد و ترافيك ورودي سايت خود را افزايش دهيد.اگر سايت شما محتواي خوبي داشته باشد با استفاده از اين روش مي توانيد تاثير بسيار مثبتي روي سئو سايت خود داشته باشيد.كاربران زيادي در فضاي اينترنت وجود دارند كه وبلاگ ها و خواندن مطالب آنها علاقه دارد.شما مي توانيد از طريق وبلاگ نويسي اين دسته از كاربران را جذب سايت خود كنيد.

استفاده از كلمات كليدي در مطالب......

براي مطالعه كامل اين مقاله حتما روي لينك زير كليك كنيد....

https://webdaran.com/the-importance-of-blogging-in-website/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: آموزش,آموزش سايت,آموزش طراحي سايت,آموزش طراحي,آموزش ساخت سايت,آموزش ديجيتال ماركتينگ,آموزش بازاريابي,آموزش بازاريابي آنلاين,ديجيتال ماركتينگ,آموزش سئو,آموزش سئو سايت,آموزش بهينه سازي,آموزش بهينه سازي وب سايت,آموزش بهينه سازي موتور هاي جستجو،
۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۳۵:۳۵ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

مجموعه بافت‌هاي گرافيكي جديد بازي Resident Evil 3 كه توسط طرفداران اين بازي توليد شده، كيفيت بصري بازي را افزايش مي‌دهد و اگر منتظريد نسخه‌ي Remake بازي را تجربه كنيد، اين مجموعه شما را آماده‌تر مي‌كند.
باتوجه‌به عرضه‌ي موفقيت آميز بازي Resident Evil 2 Remake و استقبال خوب منتقدان و بازيكنان سراسر جهان از آن، مي‌توان با احتمال زيادي گفت كه شركت كپكام (Capcom) قرار است اين رويه را ادامه دهد و از بازي محبوب و خاطره‌انگيز Resident Evil 3 هم يك نسخه‌ي Remake بسازد. البته حتي اگر روند ساخت بازي هم‌اكنون در جريان باشد، باز هم به‌نظر نمي‌رسد به اين زودي بتوانيم شاهد عرضه‌ي آن باشيم. از همين رو، مجموعه‌اي از بافت‌هاي گرافيكي HD براي اين بازي منتشر شده كه مي‌تواند كمك كند تا موقع انتشار اين بازي عطشتان كمي برطرف شود.

Resident Evil 3 - Seamless HD Project قرار است تجربه‌ي بازي اصلي را به‌صورت HD و با گرافيك به‌روزرساني شده ارائه دهد. اين پروژه يك پك تكسچر HD براي نسخه‌ي گيم‌كيوب بازي Resident Evil 3 است كه با امولاتور Dolphin اجرا مي‌شود. سازندگان در ويديويي كه منتشر كرده‌اند، بازي را با نسخه‌ي قديمي مقايسه كرده‌اند و پيشرفت‌هاي گرافيكي را مي‌توان به‌وضوح در نسخه‌ي جديد ديد. شما مي‌توانيد در اين نسخه بنا به سليقه‌ي خود تكسچرهاي HD را روشن كنيد و با گرافيك به‌روز شده به بازي بپردازيد. اگر هم دوست داشتيد مجددا ظاهر قديمي بازي را ببينيد، مي‌توانيد با خاموش كردم گزينه‌ي تكسچرها، نسخه‌ي اصلي و قديمي بازي را مشاهده كنيد.

شركت كپكام توانست با بازي‌هاي اخير خود از جمله Resident Evil 2 Remake 2 مجددا دل طرفداران را به‌دست آورد و بار ديگر به صف شركت‌هاي محبوب بپيوندد. اگر آن‌ها بتوانند نسخه ريميك بازي رزيدنت ايول 3 را نيز درست با همين كيفيت بسازند، بي‌شك با موفقيت‌هايي عظيم در بخش نقدها و بازار رو‌به‌رو خواهند شد. بازي Resident Evil 2 Remake هم‌اكنون براي پلتفرم‌هاي پي سي، ايكس‌باكس وان و پلي‌استيشن 4 در دسترس است.
منبع: https://www.eurogamer.net/articles/2019-07-13-this-impressive-resident-evil-3-hd-texture-pack-helps-with-the-wait-for-capcoms-inevitable-remake:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]آخرین عناوین مطالب