۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷:۴۴ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

برخلاف انتقادهاي برخي از بازيكنان از ربات‌هاي جنگي Fortnite، اپيك گيمز اعلام كرده است كه اين ربات‌ها از حالت رقابتي بازي حذف نمي‌شوند.

در فصل دهم بازي Fortnite، شاهد اضافه شدن ربات‌هاي جنگي (Mechs) به‌عنوان وسايل نقليه جديد بوديم. اين ربات‌ها ظرفيت دو بازيكن را دارند. يكي از بازيكنان هدايت اين ربات را برعهده مي‌گيرد و شخص دوم هم وظيفه شليك كردن و كشتن ساير بازيكنان را برعهده دارد. دراين‌ميان تعدادي از بازيكنان فورتنايت، از قدرت بالاي ربات‌هاي جنگي ابراز نارضايتي كرده بودند و درخواست داده بودند كه اين ربات‌ها از حالت رقابتي بازي حذف شوند.

 

باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، اپيك گيمز (Epic Games)، سازنده و ناشر فورتنايت، در وبسايت خود اعلام كرده است كه B.R.U.T.E از حالت رقابتي فورتنايت حذف نمي‌شود. همچنين تيم سازنده يك به‌روزرساني جديد را براي بازي آماده كرده است كه در جريان آن شاهد اضافه شدن يك ليزر به سيستم شليك موشك‌هاي B.R.U.T.E هستيم. درواقع زماني‌كه كاربر مي‌خواهد از موشك‌هاي اين ربات جنگي استفاده كند و هدف‌گيري خود را انجام مي‌دهد، به‌واسطه‌ي ليزر محل فرود آمدن موشك‌ها مشخص مي‌شود. ازاين‌رو ساير بازيكنان مي‌توانند بهتر از گذشته عكس‌العمل نشان دهند و زنده بمانند.

شركت اپيك گيمز دراين‌باره مي‌گويد:

ما عملكرد B.R.U.T.E در بازي را مورد بررسي قرار داديم و به‌دنبال راهي بوديم تا بتوانيم گيم‌پلي آن را بهبود بخشيم. در آپديت نسخه ۱۰.۱۰ يك ليزر را به موشك‌هاي اين ربات جنگي اضافه كرديم كه نشان مي‌دهد موشك‌هاي B.R.U.T.E در كدام مسير شليك مي‌شوند. همچنين اين ليزر صداي مخصوص خودش را دارد و اگر مورد هدف قرار گرفته باشيد، با يك صدا شما را آگاه مي‌كند؛ حتي اگر پشت سازه‌هاي بازي باشيد. همچنين باگ‌هاي مربوط به اين ربات جنگي را هم رفع كرده‌ايم كه در جريان آن بازيكنان مي‌توانستند از قابليت Boost ربات خود سواستفاده كنند. همچنين B.R.U.T.E در حالت‌هاي اصلي بازي (تك‌نفره، دو نفره و چهارنفره)، حالت‌هاي محدود زماني، Arena رقابتي فورتنايت و تورنمنت‌ها باقي‌ مي‌ماند. با گذشت زمان اين ربات را بيشتر مورد بررسي قرار مي‌دهيم تا بتوانيم مكانيزم‌هاي آن را بهتر از قبل كنيم.

نظر شما كاربران بازي فورتنايت در ارتباط با B.R.U.T.E و عملكرد آن در بازي چيست؟ آيا شما هم مثل كاربران رديت از قدرت بالاي B.R.U.T.E ناراضي هستيد؟

منبع : https://www.dualshockers.com/fortnite-mech-competitive-mode/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
   
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]آخرین عناوین مطالب