۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۴:۳۰ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

به‌روزرساني نسخه 4.3 بازي PUBG علاوه‌ بر يك شاتگان جديد، ابزارهاي تازه‌اي را نيز به اين بازي بتل رويال اضافه مي‌كند.

طبق جديدترين اخبار بازي، تازه‌ترين به‌روزرساني بازي PUBG يك شاتگان جديد را با نام DP-12 به اين بازي بتل رويال اضافه مي‌كند و همچنين يك نوشيدني انرژي‌زا را هم در اختيار بازيكن قرار مي‌دهد كه سلامتي خود را بازيابي كند. يك لينك و گذرگاه هم با نام Bluezone Uplink براي دسترسي سريع و آسان به محدوده امن (Safe Zone) در اين آپديت وارد بازي مي‌شود كه مي‌توانيد از آن استفاده‌هاي مفيدي كنيد. آپديت 4.3 بازي PUBG در حال حاضر براي نسخه كامپيوتر در سرورهاي تست قرار دارد كه قرار است به‌زودي رسما براي بازيكنان تمامي نسخه‌ها در دسترس قرار بگيرد.

سلاح DP-12 كه يك شاتگان دو لول محسوب مي‌شود، در نبردهاي نزديك داراي قدرت بالايي است و مي‌تواند در اواخر بازي كه نبردها نزديك‌تر و نفس‌گير‌تر مي‌شوند به كمك شما بيايد و تقريبا مي‌توانيد هر كسي را با شليك هر دو لوله‌ي آن از پا در آوريد. نوشيدني انرژي‌زا نيز كه پيش‌تر با نام Super Drink شناخته مي‌شد، حالا به Mega Energy Drink تغيير نام پيدا كرده است. اين نوشيدني به ميزان ۱۰۰ واحد سلامتي در طول زمان به شما مي‌دهد كه جايگزين ۲۳ واحد سلامتي درجا و ۶۰ واحد سلامتي در طول زمان شده است كه پيش‌تر به اين شكل به بازيكن داده مي‌شد.

مورد بعدي يعني Bluezone Uplink كه پيش‌تر با نام Inductor شناخته مي‌شد، مي‌تواند به‌نوعي بازي PUBG را براي هميشه دستخوش تغيير بزرگي كند. اين لينك مي‌تواند موقعيت كنوني بازيكن را داخل محدوده امن بعدي تنظيم كند و به بازيكنان كمك مي‌كند كه كمتر بر اثر خارج شدن از محدوده امن جان خود را از دست بدهند و از بازي حذف شوند. درست همانند ساير آپديت‌ها، اين شماره هم علاوه‌بر موارد ذكر شده، تغييراتي را نيز در جهت بهبود و متعادل‌تر شدن گيم‌پلي بازي در نقشه‌ها، آيتم‌ها، خودروها و موارد ديگر اعمال مي‌كند.

منبع : https://cogconnected.com/2019/09/update-4-3-adds-new-tools-pubg/:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
   
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]آخرین عناوین مطالب