۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۹:۵۴ | نوشته ‌شده به دست امير روزي طلب | ( )نظرات (0)

تصوير اوليه از كيت توسعه كنسول PS5 منتشر شده است و اطلاعات جديدي از تعداد پورت‌ها و وجود قابليت پشتيباني از ديسك بلوري ۴K ارائه مي‌كند. با دنياي بازي همراه شويد.

طبق آخرين اخبار بازي، بياد داريد كه اولين طرح از كيت توسعه پلي‌استيشن ۵ منتشر شد و حقيقت اين امر هم هنوز به‌صورت رسمي تائيد نشده است. از همان زمان به‌دليل وجود يك طرح V (از حروف يوناني و نشان‌ دهنده عدد ۵ كه به Playstation 5 اشاره دارد) روي اين كيت بيش از پيش مطمئن شديم كه اين طرح مي‌تواند واقعي باشد و احتمالا در دفتر بازي‌سازان زيادي در سرتاسر جهان مي‌توانيم آن را مشاهده كنيم. حال براي اثبات بيشتر اولين تصوير از اين كيت فاش شده است كه مي‌توانيد آن را مشاهده كنيد.

اين تصوير براي اولين‌بار در كانال يوتيوب Zone of Tech منتشر شد و شكل و شمايل بسيار مشابهي با طرح‌هاي ارائه شده در طي سال جاري دارد. همان‌طور از تصوير هم مشاهده مي‌كنيد يك درايو نوري روي جعبه ديده مي‌شود كه به‌منظور پشتيباني از فرمت بلوري ۴K تائيد شده است. تعدادي دكمه و پورت USB هم روي آن مشاهده مي‌شود. در سمت راست هم عبارت «غيرقابل فروش» وجود دارد و شايد بهتر بود كه كمپاني عبارت «عكس نگيريد، در غيراينصورت شما پيمان‌نامه عدم افشا را خواهيد شكست» را هم روي آن درج مي‌كرد.

مشخصا چيز زيادي از اين تصوير استخراج نمي‌شود، چرا كه اين تنها يك كيت توسعه و نمونه اوليه‌اي است كه احتمال مي‌رود مربوط به PS5 باشد. لازم به يادآوري است كه اين دستگاه‌ها تنها براي استفاده توسعه دهندگان عرضه شده‌اند و در اختيار عموم قرار ندارند، بنابراين انتظار نداشته باشيد كه كنسول PS5 واقعي چنين شكل و شمايلي داشته باشد. كنجكاويم كه بدانيم چند منفذ در اين دستگاه وجود دارد و پايه نگهدارنده آن چگونه خواهد بود. فعلا چيزي تائيد نشده است و همچنان بايد منتظر اخبار بيشتري در اين رابطه باشيم.

منبع : http://www.pushsquare.com/news/2019/10/first_ps5_devkit_:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: اخبار,اخبار گيم,اخبار تكنولوژي,تازه هاي ديجيتال,گيم,تكنولوژي,تازه هاي تكنولوژي,بازي جديد,تكنولوژي جديد,بازي,بازي جديد,اخبار بازي،
   
[ ]آخرین عناوین مطالب