1399/1/6  ساعت ۲۲ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

با تكامل تكنولوژي هوش مصنوعي، تكنيك هاي بازاريابي در سال 2020 تحول جدي را تجربه خواهند كرد. شخصي سازي در فعاليت هاي بازاريابي با كمك نرم افزار CRM افزايش پيدا مي كند و شبكه هاي اجتماعي همچنان نقش پررنگي در فروش محصولات ايفا خواهند كرد.

تمركز بر شخصي سازي در بازاريابي و تبليغات
تبليغات شخصي سازي شده يكي از تكنيك هاي بازاريابي اينترنتي است كه در آن بازاريابان ويژگي هاي كاربر و رفتارهاي آنلاين او را رديابي مي كنند تا پيام هاي تبليغاتي را شخصي تر و هدفمند تر توليد كنند.اين نوع تبليغات در سايت هايي مثل نماشا قابل مشاهده است.

با شخصي سازي در فرايند بازاريابي، يك تبليغ كننده مي كوشد پيام بازاريابي خود را با نيازهاي منحصر به فرد يك مشتري خاص تنظيم كند. بازاريابي شخصي سازي شده معمولاً يك بازار هدف گوشه اي پر درآمد را مد نظر قرار مي دهد.

استفاده از نرم افزار CRM
يك راه مناسب براي مطالعه رفتار مشتريان و بكارگيري تكنيك هاي بازاريابي شخصي سازي شده، استفاده از نرم افزار CRM يا مديريت ارتباط با مشتريان است.

تعريف نرم افزار CRM
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتريان (CRM) مي تواند از روش هاي مختلفي به شخصي سازي كمپين هاي بازاريابي كمك نمايد. نرم افزار CRM با جمع آوري كامل داده هاي مشتريان و سطح بندي مشتريان مي تواند در زمان مناسب به آن ها پيشنهادات فروش مناسب ارائه دهد و نرخ تبديل مشتريان را افزايش دهد و اين موضوع در بهينه سازي سايت شما هم بسيار موثر است. پس از مدتي مي توان از داده هاي جمع آوري شده براي پيش بيني فروش و يا طراحي پلن ماركتينگ دقيق تر نيز استفاده نمود كه چنين ويژگي هايي در نرم افزار CRM فارسي دانا ايكسارم نيز به خوبي گنجانده شده است.

بازاريابي تجربه مشتري (CX Marketing)
بازاريابي تجربه مشتري به تكنيك هاي بازاريابي گفته مي شوند كه تجربه مشتري را در مركز روش هاي بازاريابي و تبليغات خود قرار مي دهند و تلاش مي كنند از اين طريق تجربه مشتريان را بهبود دهند. هدف اينگونه روش هاي بازاريابي و تبليغات برداشتن تمركز تيم بازاريابي از روي فروش محصولات و شروع به برآورده كردن انتظارات مشتري و اهميت دادن به تجربيات آنها است.اين نوع در سايت ورزش3 به درستي قابل مشاهده است.

برخي از مديران ارشد هنوز هم سوالاتي مانند تجربه مشتري چيست؟ يا CRM چيست؟ را مي پرسند و از اهميت بالاي اين روش هاي آگاه نيستند كه در واقع وظيفه مدير بازاريابي است تا آن ها را از اهميت اين روش ها مطلع كند.

قابليت خريد مستقيم در شبكه هاي اجتماعي
بازاريابي ديجيتال در رسانه هاي اجتماعي در واقع بكارگيري اين پلتفرم ها براي ارتباط با مخاطبان،  افزايش فروش و ترافيك وب سايت شركت است. اينگونه تكنيك هاي بازاريابي شامل انتشار محتواي جذاب در شبكه هاي اجتماعي، گوش دادن، تجزيه تحليل نتايج به دست آمده از فعاليت هاي بازاريابي و تبليغات در رسانه هاي اجتماعي مختلف است.

با توجه به اينكه افراد زمان زيادي را در شبكه هاي اجتماعي مي گذارنند، براي خريد محصولات و خدمات مورد نياز خود نيز صفحات يا هشتگ هاي مرتبط را بررسي كرده و در صورت مناسب بودن ويژگي هاي آن خريد خود را انجام مي دهند.

در گذشته خريد بايد با هماهنگي تلفني يا پيامكي با فروشنده انجام مي شد و كمي پروسه خريد را سخت مي كرد. اما امروزه برخي از شبكه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام و پينترست قابليت خريد مستقيم را به پست هاي خود اضافه كرده اند و اينگونه كاربران با كليك بر روي عكس محصول مورد نظر خود به وب سايت فروشنده روانه شده و خريدشان را براحتي انجام مي دهند.

محتوا و جستجوي صوتي
در سال 2020 بازاريابان ديجيتال ديگر نمي توانند جستجوي صوتي را ناديده بگيرند. كارهاي زيادي وجود دارد كه مي توانيد براي بهينه سازي سايت خود براي جستجوي صوتي انجام دهيد، اما شايد مهمترين تغيير شامل استفاده از كليد واژه هاي  بلند مانند "نحوه درست كردن قهوه ترك" به جاي كلمه كليدي كوتاهي مانند "قهوه  ترك" باشد.

محتواي صوتي هر نوع مطلب منتشر شده يا اطلاعاتي است كه از طريق گوش دادن مورد استفاده قرار مي گيرد. اين نوع محتوا شامل هر نوع سرگرمي شنوايي يا روش هاي بازاريابي و تبليغات مانند پادكست ها و كتابهاي صوتي است.

بر خلاف قالب هاي محتوايي ويديويي يا متني، از محتواي صوتي مي توان به صورت منفعلانه نيز استفاده نمود، يعني به راحتي در حين انجام كارهاي ديگر مانند پياده روي، رانندگي و ... قابل استفاده است.

بازاريابي ويديويي 
اگر ارزش يك عكس هزار كلمه باشد، يك فيلم چقدر با ارزش است؟ اين اساس و منطق بازاريابي ويديويي است، يكي از مهمترين تكنيك هاي بازاريابي در سال 2020 استفاده از ويديو ماركتينگ در برنامه بازاريابي شركت است.و اين نوع بازاريابي در سايت هايي مثل آپارات قابل مشاهده است.

بازاريابي ويديويي را مي توان براي مقاصد مختلف از ايجاد گزارش مشتري، تبليغ برند، خدمات يا محصولات خود استفاده كرد. علاوه بر اين، بازاريابي ويديويي مي تواند به عنوان واسطه اي براي آموزش نحوه استفاده، ترويج توصيفات مشتري و ارائه محتواي ويروسي نيز مورد استفاده قرار گيرد.

جمع بندي
تكنيك هاي بازاريابي در سال 2020 تغيير زيادي نسبت به سال هاي گذشته خواهد داشت و با تكامل تكنولوژي هوش مصنوعي بسياري از فعاليت هاي دستي و تكراري گذشته خودكار خواهد شد.

برندها به محتواي صوتي توجه بيشتري خواهند كرد و توجه به تجربه مشتريان در بازاريابي افزايش خواهد يافت. البته برخي از روندهاي مهم بازاريابي مانند اينفلوئنسر ماركتينگ و بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي همچنان به قوت خود باقي خواهند ماند.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/11/21  ساعت ۰۵ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

google lighthouse چيست | آموزش google lighthouse | فانوس دريايي گوگل چيست

Google lighthouse يا فانوس دريايي گوگل يكي از ابزار منبع باز ( open source ) گوگل است كه عملكرد صفحات وب را تحليل مي كند.

در حالي كه تمركز اين ابزار بر وب اپليكيشن ها و سايت هاي تلفن همراه است اما هنوز هم اطلاعات و توصيه هاي مفيدي را ارائه مي دهد كه مي تواند هر وب سايتي را بهتر كند.

وقتي كه سايت خود را با در نظر داشتن تلفن همراه سئو مي كنيد مي توان گفت كه عملكرد كلي آن در دسكاپ را هم بهبود بخشيده ايد.

بهينه سازي تلفن همراه مي تواند براي هر شخصي كه در زمينه طراحي سايت فعاليت مي كند ، مفيد باشد.

گوگل و بهينه سازي وب سايت

در حالي كه تمركز اصلي گوگل هميشه بر روي جستجو است اما سال هاست كه در حال ساختن ابزارهايي است كه به وب مسترها و صاحبان وب سايت كمك مي كند تا عملكرد سايت هاي خود را بهبود ببخشند.

ممكن است از بين اين ابزارها از ابزار ” تست ريسپانسيو بودن سايت ” يا ” تست سايت من ” استفاده كرده باشيد.

به هرحال در ادامه بر روي ابزار فانوس دريايي گوگل و آموزش google lighthouse تمركز خواهيم كرد.

Google lighthouse چيست......

ادامه مطلب در لينك زير ....

https://webdaran.com/what-is-google-lighthouse/:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/10/30  ساعت ۰۶ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

در اين بخش از آموزش طراحي وب سايت مي خواهيم به مقوله اي بپردازيم كه براي طراح سايت و تحويل نمونه كارهايي شيك و با كيفيت بايد آن را بداند. استاندارد در هر مبحثي از مهمترين مسائل است. در طراحي سايت نيز پارامتر هايي كه موجب استاندارد سازي آن مي شود از اهميت بالايي برخوردارند؛ به طوري كه جزو الفباي طراحي وب سايت به حساب مي آيند.

وقتي صحبت از استاندارد سازي مي شود ممكن است خيلي از ما خود را به زحمت نندازيم و بسياري از كارها را از روش ساده تر انجام دهيم، اما در بحث طراحي وب سايت يك همچين عملي برابر با مرگ كاري طراح است؛ زيرا عدم رعايت استاندارد هاي لازم در طراحي وب سايت موجب پنالتي شدن سايت از سوي گوگل مي شود. علاوه بر اين موضوع، نبود استاندارد هاي لازم در طرح يك سايت كاهش حداكثري ترافيك ورودي سايت شما را به همراه خواهد داشت.

در ادامه قصد داريم تا پارامترهايي كه در طراحي يك وب سايت بايد رعايت شوند را برايتان شرح دهيم. همچنين سايت هايي مانند نمناك را براي شما معرفي مي كنيم تا با برترين هاي اين زمينه نيز آشنا شويد . اين مبحث مي تواند شما را در امر آموزش طراحي وب سايت استاندارد شده ياري دهد. علاوه بر آن، با نحوه ي كار كارشناسان طراحي سايت نيز آشنا خواهيد شد و متوجه مي شويد كه وقتي مي گوييم وب سايتي با كيفيت است از چه مواردي صحبت مي كنيم.

تنها يك هاست و يك دامنه كافي است، نه بيشتر
ممكن است شركت هاي ديگر به شما پيشنهاداتي مانند طراحي سايت ارزان و يا ثبت چندين دامنه بر روي يك هاست بدهند. اما در يك شركت طراحي سايت حرفه اي، موردي مانند اين هيچگاه نخواهيد ديد. اين كار بيشتر نشان دهنده ي سودجويي اينگونه شركت ها است. طبق آخرين قانوني كه گوگل حدود سه سال پيش تصويب كرد. براي هر وب سايت بايد تنها يك هاست و يك دامنه وجود داشته باشد. اگر در زمينه طراحي و پيدا كردن هاست دچار سردرگمي شديد مقالات ديجيتال ماركتينگ به شما كمك شاياني مي كند. موردي كه در بسياري از سايت هاي ايراني بعد از اين همه سال همچنان رعايت نشده و عده ي زيادي از وب مستر ها براي يك وب سايت چندين دامنه گرفته و همه ي آن ها را بر روي يك هاست پارك مي كنند. اين موضوع باعث مي شود تا گوگل سايت شما را خطا در نظر بگيرد و آن را از نتايج جستجوي خود حذف نمايد.

استفاده از گرافيك مناسب
شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه وارد سايتي شده ايد كه در همان ابتدا با بنر هاي گوناگون و فلش زن سعي در جلب توجه شما داشته باشد. اين گونه وب سايت ها در واقع به بخش گرافيكي سايتشان توجي ندارند و فقط مي خواهند از بنر هاي خود پول به جيب بزنند. در صورتي كه اين پلن درآمد زايي كاملاً غلط است. زيرا با خسته كردن كاربر در همان ابتداي ورود، تنها باعث افزايش نرخ بانس ريت سايت مي شويد. اما با يك استراتژي درست در اين زمينه مي توانيد حتي بيشتر از روش “سيل بنر” درآمد كسب كنيد.  به سايت هايي مانند شيپور نگاه كنيد اين سايت ها از سانتي متر هاي صفحه اصلي خود پول در مي آورند و اين امر با طراحي زيبا امكان پذير است .مشاورين تبليغاتي با سال ها تجربه اي كه در اين زمينه كسب كرده اند. تمام راه و چاه اين كار را مي دانند و مي توانند يك پلن درآمد زايي از بخش تبليغات در سايت به شما ارائه دهند. اين استراتژي به شما كمك مي كند كه در صورت نياز به گسترش اين بخش در سايت خود، ابزار لازم را در اختيار داشته باشيد.

چگونه سايت خود را بهينه كنيم؟
بهينه سازي سايت و بالا بردن سئوي آن، امري بسيار پيچيده است. به طوري كه اكثر كارشناسان در اين حوزه سايت بر اين باورند كه خدمات سئو يكي از سخت ترين امور در حوزه ي فعاليت هاي ديجيتالي است. به همين دليل شركت هاي زيادي سئو وب سايت خود را با ارقامي  تعيين مي‌كنند. اما نكته اي كهيك شركت را از ساير اين شركت ها متمايز ساخته، قيمت پايين سئوي سايت مي باشد. خدمات مختلفي را به منظور بهينه سازي هرچه بيشتر سايت شما ارائه مي دهد، از سئوي On Site گرفته تا بهينه سازي سرعت سايت، همه را مي توانيد با ما داشته باشيد.

فونت مناسب استفاده كنيد
اينكه چه فونت هايي مناسب وب سايت مي باشند؛ يكي از مسائلي بوده كه ممكن است هر طراحي به آن ها اشراف نداشته باشد، در حالي كه يكي از مباحث مهم در آموزش طراحي وب سايت مي باشد. هر نوع سايتي نيازمند رعايت فونت مخصوص به خود است. براي مثال در طراحي سايت فروشگاه آنلاين نبايد از فونت هاي ريز و كتابي استفاده كرد. بهترين مثال براي اين اصل ستاره است كه فونت جذابي دارد . در نتيجه اين موضوع باعث مي‌شود كه كاربران زمان بيشتري را در سايت شما سپري كرده و رنك وب سايت شما در گوگل افزايش يابد.

در كنار اين موضوع بهتر است به اين نكته اشاره شود كه هر چقدر هم كه فونتي مناسب انتخاب كنيد؛ ولي محتوايي تكراري در سايتتان قرار داده باشيد؛ الگوريتم پنگوئن گوگل سايت شما را به عنوان يك وب سايت خطاكار شناخته و رتبه ي شما را تا حد بسيار زيادي كاهش مي دهد.

ريسپانسيو بودن وب سايت
از ديگر مباحث مهم آموزش طراحي وب سايت و استاندارد سازي آن، ريسپانسيو كردن سايت مي باشد. ريسپانسيو بودن يك وب سايت بدان معنا است كه بايد در برابر دستگاههاي مختلف و انواع مرورگرها پاسخگو باشد. يعني بتوان وب سايت را در هر دستگاهي بدون كوچكترين بهم ريختگي به نمايش درآورد. اغلب سايت هاي داخلي مانند پارس فوتبال از اين قابليت بهره مي برند . طبق آمار منتشر شده از جانب گوگل نرخ ورود به سايت ها در سال هاي اخير بيشتر از گوشي هاي موبايل و تبلت ها بوده و اين اهميت بالاي ريسپانسيو بودن وب سايت شما را نشان مي دهد. اما در اين راه ممكن است اسير برخي شركت هاي سودجو شويد.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/10/25  ساعت ۱۵ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

شرايط دريافت كارت بازرگاني

الف)اشخاص حقيقي

-داشتن حداقل ۲۱ سال تمام
-داشتن سه سال سابقه فعاليت تجاري يا توليدي به تاييد دو نفر از دارندگان كارت بازرگاني يا ارائه مدارك دانشگاهي يا داشتن مجوز توليد از يكي از وزارتخانه هاي توليدي
-داشتن محل كسب متناسب با رشته فعاليت اعم از ملكي يا استيجاري
-داشتن برگ پايان خدمت نظام وظيفه يا برگ معافيت براي آقايان
-داشتن حساب جاري در يكي از شعب بانك هاي داخلي
-نداشتن رابطه استخدامي با دستگاه ها و سازمان هاي دولتي
-نداشتن محكوميت موثر كيفري
-عدم ورشكستگي به تقصير و تقلب

*اشخاص حقيقي غير ايراني

-داشتن كليه شرايط مقرر فوق الذكر به استثناي برگ پايان خدمت نظام وظيفه
-داشتن پروانه كار و اقامت معتبر
-عمل متقابل كشور متبوع آن ها در مورد ايرانيان مقيم آن كشور

ب)اشخاص حقوقي

-مديران شركت هاي تعاوني و شركت هاي دولتي و شركت هاي موضوع قانون حفاظت صنايع مشمول محدوديت نداشتن رابطه استخدامي با دستگاه ها و سازمان هاي دولتي نمي باشند.
-مديران عامل و رئيسان هيئت مديره شركت ها بايد داراي پروانه كار و اقامت معتبر بوده و سابقه ي محكوميت موثر كيفري نداشته باشد.
-مديران شركت هاي دولتي و شركت هاي متعلق به نهادهاي انقلابي و شركت هاي قانون حفاظت صنايع كه حكم مديريت آنان توسط سازمان هاي دولتي صادر شده باشد از ارائه گواهي نداشتن محكوميت كيفري معافند.
شركت ها نيز بايد داراي شرايط ذيل باشند:
عدم ورشكستگي به تقصير،داشتن محل كسب مناسب با رشته فعاليت(ملكي يا استيجاري)،داشتن دفاتر قانوني و ارائه اظهارنامه ثبتي

مدارك مورد نياز صدور كارت بازرگاني براي اشخاص حقيقي ( مدارك اخذ كارت بازرگاني )

-اصل مفاصاحساب مالياتي موضوع ۱۸۶ ماده قانون ماليات هاي مستقيم مبني بر بلامانع بودن صدور كارت بازرگاني.
-دو صفحه فرم كارت بازرگاني و عضويت چاپ شده(تكميلي از وب سايت به همراه مهر و امضاء متقاضي و گواهي امضاء توسط دفتر اسناد رسمي)

-سه قطعه عكس شش در چهار،جديد،تمام رخ ،ساده
-اصل گواهي عدم سوء پيشينه كه از زمان صدور آن ۶ ماه بيشتر نگذشته باشد.
-يك برگ اصل اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگاني كه به گواهي اداره ثبت شركت ها رسيده باشد (با امضاي متقاضي كارت بازرگاني و اصل گواهي پلمپ دفاتر ، از اداره ثبت شركت ها)
-اصل كارت ملي جهت برابر با اصل نمودن و يك سري كپي كامل از پشت و روي آن
-ارائه اصل و كپي مدرك تحصيلي معتبر(حداقل ديپلم)

تبصره

دارندگان پروانه ي بهره برداري صنعتي ، كشاورزي ، معدني ، خدمات فني مهندسي و خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات(ICT) از مراجع ذيربط مشروط به انقضاي دو سال از تاريخ صدور پروانه،از ارائه مدارك فوق معاف مي باشند.
-اصل كارت پايان خدمت يا معافيت دائم براي آقايان جهت برابر با اصل شدن و يك سري كپي از پشت و روي آن
* متولدين سال هاي ۱۳۳۷ و قبل از آن با مدارك فوق ديپلم و كمتر از آن با ارائه كپي مدرك تحصيلي نياز به كارت پايان خدمت ندارند.
* متولدين سال هاي ۱۳۳۴ و قبل از آن با ارائه كپي مدرك ليسانس نياز به كارت پايان خدمت ندارند.
* متولدين سال هاي ۱۳۲۸ و قبل از آن با ارائه ي كپي مدرك دكترا نياز به كارت پايان خدمت ندارند.
-داشتن حداقل سن ۲۳ سال تمام.
-اصل گواهي بانك مبني بر تاييد حساب جاري و حسن اعتبار بانكي به نام متقاضي فقط روي فرم الف قابل قبول است(با مهر امضاي رئيس شعبه)ضمناَ حساب هاي جاري شتاب مربوط به شهرستان ها در صورتي كه روي فرم (الف) تاييد شده باشد قابل قبول است.
-ارائه ي دسته چك حساب جاري مربوطه در زمان تشكيل پرونده جهت روئت الزامي مي باشد.

ارائه يكي از مدارك ذيل

الف-اصل و كپي سند مالكيت شش دانگ به نام متقاضي ،به آدرس دفتر كار(آدرس اظهارنامه)
ب-اصل و كپي اجاره نامه محضري معتبر به نام متقاضي،براي محل كار و به آدرس دفتر كار(آدرس اظهارنامه)
ج-اصل و كپي سند مالكيت به نام غير و اصل و كپي اجاره نامه عادي به نام متقاضي،براي محل كار و به آدرس دفتر كار(آدرس اظهارنامه)با امضاي دوشاهد ذيل آن
-ارائه ي اصل وكپي مدرك توليدي معتبر از يكي از وازارتخانه هاي توليدي براي واحدهاي توليدي الزاميست.(صنوف توليدي داراي پروانه ي كسب مشمول اين بند نمي گردند.)
-ارائه كد اقتصادي جديد(اصل و كپي)و يا ارائه تاييديه ي پيش ثبت نام در سايت Tax.gov.ir و تعهد مبني بر ارائه كد اقتصادي جديد پس از صدور

مدارك مورد نياز صدور كارت بازرگاني براي اشخاص حقوقي ( مدارك اخذ كارت بازرگاني )

-اصل و فتوكپي كارت ملي
-كپي و اصل اساسنامه شركت
-اصل مفاصاحساب مالياتي موضوع ماده ي ۱۸۶ قانون ماليات هاي مستقيم؛ مبني بر بلامانع بودن صدور كارت بازرگاني
-اصل اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگاني و اصل گواهي پلمپ دفاتر از اداره ثبت شركت ها (با امضاي مدير عامل يا رئيس هيات مديره)
-ارائه كپي و اصل اظهارنامه ثبت شركت هاي سهامي خاص يا ثبت شركت هاي سهامي عام كه ممهور به مهر اداره ثبت شركت ها باشد. (شركت هاي سهامي عام و خاص)
-ارائه كپي و اصل تقاضانامه ثبت شركت هاي داخلي و شركت هاي رسمي كه ممهور به مهر اداره ثبت شركت ها باشد.( شركت هاي با مسئوليت محدود )
-كپي و اصل روزنامه ي رسمي در مورد تاسيس و كليه ي تغييرات شركت كه در موضوع شركت صادرات و واردات قيد شده باشد.
-اصل و فتوكپي كارت پايان خدمت
-اصل و فتوكپي مدرك تحصيلي
-اصل و فتوكپي سند مالكيت ششدانگ (در صورت اجاره بودن محل،اجاره نامه ي كد دار مي بايست بنام شركت و در سربرگ شوراي اصناف و پرينت كد رهگيري و منطبق با بند ۱-۱-۴ دستورالعمل صدور و تمديد كارت بازرگاني متناسب با رشته ي فعاليت و كسب و كار تجاري باشد)
-اصل گواهي عدم سوءپيشينه كه از زمان صدور آن ۶ ماه نگذشته باشد.
-كد اقتصادي
-گواهي گمرك اعمال ماده ي ۷ عدم مبادرت به قاچاق
-خريد تمبر به مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ ريال بحساب دارائي واحد قبض كه فرم توسط اتاق ارائه مي شود.
-شناسه ملي شركت(شش قطعه عكس ۴ در ۶ و فتوكپي از تمام صفحات شناسنامه)
-تاييد فرم (الف )مربوط به حساب جاري متقاضي
-تاييد فرم (د) مربوط به تاييد امضاء متقاضي توسط  دفترخانه
-اصل وكالتنامه ي رسمي در صورت داشتن وكيل

رپرتاژ آگهي:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/10/12  ساعت ۰۵ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

سئو يك تكنيك فوق العاده براي جذب ترافيك بيشتر به سايت شما و افزايش رتبه ي آن در موتور هاي جستجو مي باشد. يكي از بخش هاص سئو، سئوي داخلي است كه اهميت بسيار زيادي براي سايت دارد.


سئو داخلي سايت چقدر مهم است؟
همه استراتژي هاي سئو بر پايه كسب بهترين رتبه ممكن، در موتورهاي جستجو بنا شده اند. براي رسيدن به اين هدف، هميشه سعي ميكنيم وبسايت هايي را توسعه داده و طراحي كنيم كه با الگوريتم هاي گوگل سازگار باشند. در واقع اگر قرار بود به ساده ترين شكل، سئو را توضيح دهيم، توضيح آن ميشد همين چند خطي كه الان بيان كرديم.
فاكتورهاي الگوريتم هاي گوگل كه باعث تعيين رتبه سايت شما ميشوند را ميتوان به دو دسته تقسيم كرد : فاكتورهاي On-Page يا داخلي و فاكتورهاي Off-Page يا خارجي. رعايت تعادل در انجام اين دو اصل باعث مي شود سايتي مانند دالفك به اين حد از موفقيت دست يابد. در مقاله مختصر امروز به بررسي تفاوت اين دو و اهميت On-Page SEO يا همان سئوي داخلي سايت خواهيم پرداخت و عوامل اصلي موثر در بهبود سئو داخلي سايت را بررسي خواهيم نمود.
سئو داخلي و سئو خارجي سايت

همه فاكتورهاي سئو داخلي سايت يا همان On-Page SEO به عناصر موجود در خود وبسايت شما بستگي دارند. از بين اين موارد ميتوان به پياده سازي فني و كيفيت كدنويسي سايت، ساختار و نما، محتوا و طراحي كاربر پسندانه ي سايت اشاره كرد.

از طرف ديگر، همه فاكتورهاي تعيين كننده در سئو خارجي سايت يا Off-Page SEO به موارد بيرون از وبسايت شما وابسته هستند. مثلا تعداد لينك هايي كه از سايت هاي ديگر دريافت كرده ايد و يا فعاليت هايي كه در شبكه هاي اجتماعي انجام ميدهيد. رعايت اصول سئو در سفارش طراحي سايت فروشگاهي اهميت بالايي دارد چرا كه سئو است كه شما را به فروش بيشتر مي رساند. در صورتي كه تمركز خود را روي سئوي خارجي قرار داده باشيد و به دنبال دريافت بك لينك هاي بيشتر به سايتتان باشيد، همواره بايد مرتبط بودن لينك هاي دريافتي با زمينه كاري خود را مد نظر داشته باشيد تا بتوانيد بهترين نتايج را در زمينه سئو و پديدار شدن در نتايج بالا تر جستجو، كسب كنيد.

اهميت سئو داخلي يا On-Page SEO

سئو داخلي شامل مواردي است كه تحت كنترل شما هستند. وقتي شما صاحب يك وبسايت هستيد، ميتوانيد موارد فني و كيفيت محتواي خود را به طور كامل تحت كنترل خود داشته باشيد. بنابراين با توجه به امكان رفع هر نوع مشكل در زمينه سئوي داخلي، وقت گذاشتن روي اين بعد از سئو، اهميت فراواني دارد. ميتوان اينطور گفت كه وقتي شما سايتي با كيفيت و ارزشمند را راه اندازي كنيد، بدون شك ميتوانيد انتظار داشته باشيد كه در موتورهاي جستجو، رتبه مناسبي را كسب كنيد.

در اين رابطه اشاره به اين نكته بسيار جالب است كه بهبود سئوي داخلي، ميتواند به طور اتوماتيك به بهبود سئو خارجي سايت نيز منجر شود.اكثر سايت هاي مغتبر مانند نماشا با رعايت اين اصل به لينك يك گوگل دست يافتند. مثلا وقتي محتواي خوبي در سايت خود درج كرده باشيد، سايت هاي ديگر با اشتياق و علاقه به محتواي درج شده در سايت شما لينك خواهند داد و از آن به عنوان يك مرجع مناسب استفاده خواهند كرد.
اصول حائز اهميت و فاكتورهاي موثر در سئو داخلي سايت

به طور كلي در مبحث سئوي داخلي ميتوان به سه موضوع حائز اهميت اشاره كرد. رعايت اين سه موضوع ميتواند به شكل چشمگيري باعث بهبود رتبه وبسايت شما در نتايج جستجو شود. در ادامه به اين موارد اشاره خواهيم كرد:

كيفيت فني سايت

كيفيت كدنويسي سايت شما موضوعي بسيار مهم و حائز اهميت است. از طرف ديگر بهتر است مواردي مثل فايل robots.txt را در سايت خود بررسي كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه به صورت سهوي، از دسترسي خزنده هاي موتورهاي جستجو، جلوگيري به عمل نياورده باشيد.

اگر از وردپرس استفاده ميكنيد، كار شما در اين بخش نسبتا آسان است. وردپرس به صورت پيشفرض سازگاري بسيار خوبي با موتورهاي جستجو دارد. در اين زمينه براي افزايش كيفيت سايت خود و بهبود سئو ميتوانيد از افزونه اي مانند Yoast SEO نيز بهره بگيريد. در واقع در صورت به كارگيري وردپرس در كنار افزونه سئوي yoast بيشتر موارد عمومي مربوط به سئوي داخلي، در سايت شما به خوبي به اجرا در خواهد آمد و نيازي نيست كه نگران موضوع خاصي باشيد. توجه داشته باشيد كه اولين قدم اشتباه شما در سئو آخرين قدم شماست پس اگر علم و تجربه كافي در اين زمينه نداريد به شما پيشنهاد مي كنيم سئو خود را به شركت هاي معتبر بسپاريد براي مشاهده قيمت انجام اين امور نيز مي توانيد ليست تعرفه سئو را با دقت مطالعه بفرماييد و بسته به نوع نياز هاي خود يكي از آنها را برگزينيد.

در ادامه ما توصيه ميكنيم كه هرچند اين روزها اكثر قالب ها از كيفيت لازم در كدنويسي بهره مند هستند اما در زمينه انتخاب قالب مناسب براي سايت خود هم دقت لازم را به خرج دهيد. هميشه قالبي را انتخاب كنيد كه ساختار كدنويسي مناسب و معتبري داشته باشد و از انتخاب قالب هاي سنگين كه باعث افزايش زمان بارگذاري سايت شما ميشوند نيز پرهيز كنيد.

درج محتواي ارزشمند در سايت

دليل بازديد كاربران از سايت شما، وجود محتوايي است كه براي آنها داراي ارزش مطالعه و خواندن باشد. نه تنها كاربران شما، بلكه گوگل هم محتواي سايت شما را ميخواند و بر اساس كيفيت مطلب، رتبه شما را در نتايج جستجو تعيين ميكند. بنابراين براي درج محتواي ارزشمند در سايت خود وقت بگذاريد. اين موضوع براي سايت هايي مانند طرفداري بسيار مهم است چرا كه هدف اصلي مخاطب آنها مطالعه مطلب و متن است. اينكه شما هر روز در سايتتان مطلب درج كنيد ولي اين مطلب فاقد ارزش باشد اصلا شيوه مناسب و جالبي نيست. شايد بهتر باشد كه هر هفته تنها يك مطلب در سايتتان درج كنيد ولي مطلبي كه جهت انتشار در سايتتان انتخاب ميكنيد از كيفيت، محتوا و طول مناسب برخوردار باشد.
تجربه كاربري مناسب

هميشه سايتتان را با در نظر گرفتن تجربه كاربران از به كار گيري امكانات موجود در سايت، طراحي كنيد. كاربران بايد بتوانند سايت شما را درك كرده و از امكانات آن به آساني بهره بگيرند. گشت و گذار در سايت شما، جستجو و يافتن محتواي مورد نظر هر كاربر در سايت، ميبايست تا حد ممكن آسان باشد. و از همه مهم تر، همه اين موارد بايد با سرعت مناسب صورت بگيرد. اگر وبسايت شما از سرعت مناسبي برخوردار نباشد، كاربران از انتظار براي بارگذاري محتواي مورد نظرشان پشيمان شده و سايت شما را ترك خواهند كرد. اين اصل به خوبي در سايت ايسنا رعايت مي شود تا سرعت به شدت افزايش يابد و هيچ كاربري از دست نرود از طرفي ديگر اگر وبسايتتان را در نهايت زيبايي طراحي كرده باشيد ولي به كار گيري امكانات موجود در آن براي كاربران شما دشوار باشد، باز هم مخاطبين خود را از دست خواهيد داد.

بنابراين در طراحي سايت خود تا حد ممكن، خودتان را به جاي كاربر خود قرار دهيد. هر امكاني كه به وبسايت خود اضافه ميكنيد، از خودتان سوال كنيد كه آيا وجود اين امكان به سود كاربر شما خواهد بود؟ دقيقا با پرسيدن همين سوال و قرار دادن خودتان به جاي كاربر، هميشه ميتوانيد از كيفيت تجربه كاربري يا (UX) در سايتتان اطمينان حاصل كنيد.


:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/9/24  ساعت ۱۳ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

در اين مقاله به شما از تاثيرات گوگل ادوردز بر بازاريابي آنلاين و افزايش فروش شما خواهيم گفت. اگر تا به امروز از گوگل ادوردز براي كسب و كار خود استفاده نكرده ايد تا پايان اين مقاله همراه باشيد، به شما اين اطمينان را مي دهيم كه چاره افزايش فروش در كسب و كار شما در دستان گوگل ادوردز مي باشد.

گوگل ادوردز يكي از بهترين و تاثيرگذارترين ابزارها براي بازاريابي آنلاين مي باشد. با استفاده از اين ابزار هم شما خيلي سريع با افزايش فروش رو به رو خواهيد شد و تاثير آن را بر روي كسب و كار خود خواهيد ديد. آيا تا به حال به اين فكر كرده ايد كه چگونه مي توانيد به آساني به صفحه اول گوگل راه پيدا كنيد بدون اينكه عمليات سئو را انجام داده باشيد.
ايده آل براي هر كسب و كار و استارتاپي قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مي باشد. زماني كه شما در صفحه اول قرار مي گيريد مخاطبان بسياري كه به شما و خدمات و يا محصولات شما نياز دارند با شما آشنا خواهند شد و از شما بهره خواهند گرفت. و البته اينكه شما نيز از آنها بهره خواهيد برد. تنها راه ميانبر و سريع براي رسيدن به صفحه اول گوگل، گوگل ادوردز مي باشد. اگر در خاطر داشته باشيد روزانه سايت ني ني سايت محصولات متفاوت خود را با ادورز به لينك يك مياورد و به فروش بالا مي رساند. ابزار تبليغاتي بسيار قوي، هوشمند و كاربردي براي كسب و كار شما. در اين مقاله به شما از تاثيرات گوگل ادوردز بر بازاريابي آنلاين و افزايش فروش شما خواهيم گفت. اگر تا به امروز از گوگل ادوردز براي كسب و كار خود استفاده نكرده ايد تا پايان اين مقاله همراه باشيد، به شما اين اطمينان را مي دهيم كه چاره افزايش فروش در كسب و كار شما در دستان گوگل ادوردز مي باشد.
گوگل ادوردز

تبليغات گوگل ادوردز روش تبليغاتي مي باشد كه توسط گوگل ايجاد شده است. گوگل قويترين موتور جستجوگر در اينترنت مي باشد و همچنين رتبه يك سايت الكسا در جهان متعلق به گوگل مي باشد. گوگل ادوردز سيستم تبليغاتي كليكي مي باشد. اين بدين معني مي باشد كه به ازاي هر كليك شما هزينه اي را پرداخت مي كنيد، اين يعني اينكه به ازاي هر مبلغي كه بابت هر كليك پرداخت مي كنيد مي توانيد مطمئن باشيد كه شخصي از سايت شما ديدن كرده و با كسب و كار شما آشنا شده است. اگر به دنبال قرار دادن ادورز در گوكل هستيد و دچار سردرگمي شده ايد مقالات ديجيتال ماركتينگ مي تواند به شما كمك كند. و اين براي بازاريابي آنلاين شركت و بودجه بندي آن بسيار مهم مي باشد. يكي از مهمترين مسائل در بازاريابي آنلاين بودجه موجود جهت تبليغات در گوگل مي باشد. كه شايد بتوان گفت صرف بودجه در گوگل ادوردز مقرون به صرفه ترين و عقلاني ترين شيوه تبليغات مي باشد.

نحوه كار گوگل ادوردز به اين شكل مي باشد كه شما كلمات كليدي كه مربوط به كسب و كار و سايت شما مي باشد را انتخاب كنيد و شيوه تبليغاتي بر معيار كلمات كليدي مي باشد.

شما زماني كه قصد داريد براي كسب و كار خود، بازاريابي آنلاين را شروع كنيد با توجه به حيطه فعاليت خود و خدماتي كه ارائه مي دهيد، حتما مي بايست كلمات كليدي مناسبي را پيدا كنيد. پيدا كردن كلمات كليدي كناسب به شما كمك مي كند تا هدف خود را بدانيد به گونه اي كه مدير سايت آپارات در خاطرات خود مي نويسد كه كلمه كليد از طراحي هم مهم تر است. منظور از كلمات كليدي اين مي باشد كه شما با توجه به مخاطبان خود و كلماتي كه آنها در گوگل سرچ مي كنند تا به خدمات و كسب و كار شما دست پيدا كنند را شناسايي مي كنيد و معيار تبليغات گوگل ادوردز خود را اين كلمات قرار مي دهيد.

زماني كه شما كلمات كليدي خود را انتخاب كرديد، و گوگل ادوردز با توجه به آنها شروع به تبليغ كرد، نحوه اين كار به اين صورت مي باشد كه سايت شما در آن كلمه كليدي در صفحه اول گوگل در سطر اول قرار مي گيرد و به عنوان سايت پيشنهاد شده از سمت گوگل به مخاطب قرار مي گيرد. اين امر بتعث مي شود حدود 75 درصد كليك ها به سايت شما وارد شود همانطور كه اغلب سايت هاي مطرح امروزي مثل ايسنا در گذشته با اين كار شروع كردند. به زبان ساده تر زماني كه مخاطب در اينترنت به دنبال خدمات و محصولاتي همچون خدمات و محصولات شما مي باشد، در هنگام جستجو با اولين گزينه اي كه رو به رو مي شود، سايت شما مي باشد.

گوگل ادوردز و بازاريابي آنلاين

مهمترين هدف از بازاريابي آنلاين افزايش فروش و قرار گرفتن سايت شركت يا كسب و كار در صفحه اول گوگل مي باشد. زيرا تنها با قرار گرفتن در صفحه اول شما مي توانيد شاهد افزايش فروش خود باشيد. راه هاي و روش هاي بسياري براي قرار گرفتن در صفحه اول گوگل وجود دارد از جمله سئو كردن سايت.

در سئو شما مي بايست در طول مدت زماني با استفاده از طراحي سايت حرفه اي و محتواهاي عالي و كاربردي، باعث بالا رفتن سئو سايت خود شويد. اين كار نيازمند توليد محتوايي قوي و بر پايه سئو مي باشد كه باعث شود در طول زمان رتبه سايت شما افزايش پيدا كند و به صفحه اول برسد. نكته اي كه در اين رابطه وجود دارد زمانبر بودن و طولاني بودن اين پروسه مي باشد.

روش ديگري در بازاريابي آنلاين تبليغات مي باشد. هدف از بازاريابي آنلاين ديده شدن سايت و كسب و كار مي باشد. قطعا يكي از بهترين كارها كه باعث آشنايي مخاطبان با شما مي شود، تبليغات مي باشد. تبليغات انواع مختلفي دارد. در سايت هاي گوناگون، در شبكه هاي اجتماعي و يكي ديگر از تبليغات، تبليغ با استفاده از گوگل ادوردز مي باشد.
افزايش بازديد و افزايش فروش

زماني كه سايت شما در كلمات كليدي به خصوصي در صدر صفحه اول گوگل قرار بگيرد، قطعا جز انتخاب هاي اول كاربران قرار مي گيرد و بازديدكنندگان بسياري به سمت سايت شما سرازير مي كند. پژوهش ها و تحقيقات نشان داده كه بيشتر افرادي كه در گوگل در حال جستجو مي باشند، تنها وارد سايت هايي مي شوند كه در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند و كمتر راغب و مايل هستند كه به صفحه دوم يا صفحات بعدي گوگل مراجعه كنند.

قطعا زماني كه سايت شما در صدر تبليغات در صفحه اول گوگل باشد، كاربران زيادي وارد سايت شما مي شوند و شما استفاده از تكنيك هاي بازاريابي بسياري از اين افراد را مي توانيد تبديل به مشتري سايت خود كنيد و اين كار قطعا باعث افزايش فروش شما خواهد شد. سعي كنيد از تجربيات سايت هاي بزرگ مثل طرفداري به خوبي استفاده كنيد تا موفق شويد. در بازاريابي آنلاين شما بايد به همه تكنيك ها و روش هايي كه باعث مي شود بازديدكننده سايت تبديل به مشتري شما بشود، تسلط و آگاهي كامل داشته باشيد. دليل اين امر اين مي باشد كه زماني شما با استفاده از گوگل ادوردز در صدر قرار داريد، خواه ناخواه بازديدكنندگان بسياري وارد سايت شما مي شوند و اين هنر شما مي باشد كه اين بازديدكنندگان را به مشتري تبديل كنيد. افزايش بازديد كننده مساوي است با افزايش مشتري و افزايش مشتري يعني افزايش فروش و دستيابي به اهداف كسب و كار.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/9/24  ساعت ۱۳ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

در اين مقاله به شما از تاثيرات گوگل ادوردز بر بازاريابي آنلاين و افزايش فروش شما خواهيم گفت. اگر تا به امروز از گوگل ادوردز براي كسب و كار خود استفاده نكرده ايد تا پايان اين مقاله همراه باشيد، به شما اين اطمينان را مي دهيم كه چاره افزايش فروش در كسب و كار شما در دستان گوگل ادوردز مي باشد.

گوگل ادوردز يكي از بهترين و تاثيرگذارترين ابزارها براي بازاريابي آنلاين مي باشد. با استفاده از اين ابزار هم شما خيلي سريع با افزايش فروش رو به رو خواهيد شد و تاثير آن را بر روي كسب و كار خود خواهيد ديد. آيا تا به حال به اين فكر كرده ايد كه چگونه مي توانيد به آساني به صفحه اول گوگل راه پيدا كنيد بدون اينكه عمليات سئو را انجام داده باشيد.
ايده آل براي هر كسب و كار و استارتاپي قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مي باشد. زماني كه شما در صفحه اول قرار مي گيريد مخاطبان بسياري كه به شما و خدمات و يا محصولات شما نياز دارند با شما آشنا خواهند شد و از شما بهره خواهند گرفت. و البته اينكه شما نيز از آنها بهره خواهيد برد. تنها راه ميانبر و سريع براي رسيدن به صفحه اول گوگل، گوگل ادوردز مي باشد. اگر در خاطر داشته باشيد روزانه سايت ني ني سايت محصولات متفاوت خود را با ادورز به لينك يك مياورد و به فروش بالا مي رساند. ابزار تبليغاتي بسيار قوي، هوشمند و كاربردي براي كسب و كار شما. در اين مقاله به شما از تاثيرات گوگل ادوردز بر بازاريابي آنلاين و افزايش فروش شما خواهيم گفت. اگر تا به امروز از گوگل ادوردز براي كسب و كار خود استفاده نكرده ايد تا پايان اين مقاله همراه باشيد، به شما اين اطمينان را مي دهيم كه چاره افزايش فروش در كسب و كار شما در دستان گوگل ادوردز مي باشد.
گوگل ادوردز

تبليغات گوگل ادوردز روش تبليغاتي مي باشد كه توسط گوگل ايجاد شده است. گوگل قويترين موتور جستجوگر در اينترنت مي باشد و همچنين رتبه يك سايت الكسا در جهان متعلق به گوگل مي باشد. گوگل ادوردز سيستم تبليغاتي كليكي مي باشد. اين بدين معني مي باشد كه به ازاي هر كليك شما هزينه اي را پرداخت مي كنيد، اين يعني اينكه به ازاي هر مبلغي كه بابت هر كليك پرداخت مي كنيد مي توانيد مطمئن باشيد كه شخصي از سايت شما ديدن كرده و با كسب و كار شما آشنا شده است. اگر به دنبال قرار دادن ادورز در گوكل هستيد و دچار سردرگمي شده ايد مقالات ديجيتال ماركتينگ مي تواند به شما كمك كند. و اين براي بازاريابي آنلاين شركت و بودجه بندي آن بسيار مهم مي باشد. يكي از مهمترين مسائل در بازاريابي آنلاين بودجه موجود جهت تبليغات در گوگل مي باشد. كه شايد بتوان گفت صرف بودجه در گوگل ادوردز مقرون به صرفه ترين و عقلاني ترين شيوه تبليغات مي باشد.

نحوه كار گوگل ادوردز به اين شكل مي باشد كه شما كلمات كليدي كه مربوط به كسب و كار و سايت شما مي باشد را انتخاب كنيد و شيوه تبليغاتي بر معيار كلمات كليدي مي باشد.

شما زماني كه قصد داريد براي كسب و كار خود، بازاريابي آنلاين را شروع كنيد با توجه به حيطه فعاليت خود و خدماتي كه ارائه مي دهيد، حتما مي بايست كلمات كليدي مناسبي را پيدا كنيد. پيدا كردن كلمات كليدي كناسب به شما كمك مي كند تا هدف خود را بدانيد به گونه اي كه مدير سايت آپارات در خاطرات خود مي نويسد كه كلمه كليد از طراحي هم مهم تر است. منظور از كلمات كليدي اين مي باشد كه شما با توجه به مخاطبان خود و كلماتي كه آنها در گوگل سرچ مي كنند تا به خدمات و كسب و كار شما دست پيدا كنند را شناسايي مي كنيد و معيار تبليغات گوگل ادوردز خود را اين كلمات قرار مي دهيد.

زماني كه شما كلمات كليدي خود را انتخاب كرديد، و گوگل ادوردز با توجه به آنها شروع به تبليغ كرد، نحوه اين كار به اين صورت مي باشد كه سايت شما در آن كلمه كليدي در صفحه اول گوگل در سطر اول قرار مي گيرد و به عنوان سايت پيشنهاد شده از سمت گوگل به مخاطب قرار مي گيرد. اين امر بتعث مي شود حدود 75 درصد كليك ها به سايت شما وارد شود همانطور كه اغلب سايت هاي مطرح امروزي مثل ايسنا در گذشته با اين كار شروع كردند. به زبان ساده تر زماني كه مخاطب در اينترنت به دنبال خدمات و محصولاتي همچون خدمات و محصولات شما مي باشد، در هنگام جستجو با اولين گزينه اي كه رو به رو مي شود، سايت شما مي باشد.

گوگل ادوردز و بازاريابي آنلاين

مهمترين هدف از بازاريابي آنلاين افزايش فروش و قرار گرفتن سايت شركت يا كسب و كار در صفحه اول گوگل مي باشد. زيرا تنها با قرار گرفتن در صفحه اول شما مي توانيد شاهد افزايش فروش خود باشيد. راه هاي و روش هاي بسياري براي قرار گرفتن در صفحه اول گوگل وجود دارد از جمله سئو كردن سايت.

در سئو شما مي بايست در طول مدت زماني با استفاده از طراحي سايت حرفه اي و محتواهاي عالي و كاربردي، باعث بالا رفتن سئو سايت خود شويد. اين كار نيازمند توليد محتوايي قوي و بر پايه سئو مي باشد كه باعث شود در طول زمان رتبه سايت شما افزايش پيدا كند و به صفحه اول برسد. نكته اي كه در اين رابطه وجود دارد زمانبر بودن و طولاني بودن اين پروسه مي باشد.

روش ديگري در بازاريابي آنلاين تبليغات مي باشد. هدف از بازاريابي آنلاين ديده شدن سايت و كسب و كار مي باشد. قطعا يكي از بهترين كارها كه باعث آشنايي مخاطبان با شما مي شود، تبليغات مي باشد. تبليغات انواع مختلفي دارد. در سايت هاي گوناگون، در شبكه هاي اجتماعي و يكي ديگر از تبليغات، تبليغ با استفاده از گوگل ادوردز مي باشد.
افزايش بازديد و افزايش فروش

زماني كه سايت شما در كلمات كليدي به خصوصي در صدر صفحه اول گوگل قرار بگيرد، قطعا جز انتخاب هاي اول كاربران قرار مي گيرد و بازديدكنندگان بسياري به سمت سايت شما سرازير مي كند. پژوهش ها و تحقيقات نشان داده كه بيشتر افرادي كه در گوگل در حال جستجو مي باشند، تنها وارد سايت هايي مي شوند كه در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند و كمتر راغب و مايل هستند كه به صفحه دوم يا صفحات بعدي گوگل مراجعه كنند.

قطعا زماني كه سايت شما در صدر تبليغات در صفحه اول گوگل باشد، كاربران زيادي وارد سايت شما مي شوند و شما استفاده از تكنيك هاي بازاريابي بسياري از اين افراد را مي توانيد تبديل به مشتري سايت خود كنيد و اين كار قطعا باعث افزايش فروش شما خواهد شد. سعي كنيد از تجربيات سايت هاي بزرگ مثل طرفداري به خوبي استفاده كنيد تا موفق شويد. در بازاريابي آنلاين شما بايد به همه تكنيك ها و روش هايي كه باعث مي شود بازديدكننده سايت تبديل به مشتري شما بشود، تسلط و آگاهي كامل داشته باشيد. دليل اين امر اين مي باشد كه زماني شما با استفاده از گوگل ادوردز در صدر قرار داريد، خواه ناخواه بازديدكنندگان بسياري وارد سايت شما مي شوند و اين هنر شما مي باشد كه اين بازديدكنندگان را به مشتري تبديل كنيد. افزايش بازديد كننده مساوي است با افزايش مشتري و افزايش مشتري يعني افزايش فروش و دستيابي به اهداف كسب و كار.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/8/8  ساعت ۰۷ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

وبينار چيست

وبينار تلفيق دو كلمه وب و سمينار مي باشد كه از آن مي توان به عنوان يكي از روش هاي بازاريابي ديجيتال ماركتينگ استفاده كرد.وبينار چيست يك كنفرانس ويديويي زنده و مبتني بر وب است كه از اينترنت براي اتصال فرد (يا چند نفر) ميزبان وبينار به مخاطبان بيننده و شنوندگان از سراسر جهان ، استفاده مي كند.ميزبان ها مي تواند خود را در حال صحبت كردن نشان دهند و حتي مي توانند ميهمانان را از ساير مناطق دعوت كنند تا وبينار را با آن ها هماهنگ كنند.

سيستم عامل‌هاي وبينار همچنين ويژگي هاي تعاملي را ارائه مي‌دهند كه در آن مخاطب مي‌تواند از آن ها براي پرسيدن سوال و گفتگو با ميزبان استفاده كند.بسياري از افرادي كه ميزبان وبينارها هستند در پايان جلسات ، پرسش و پاسخ را براي پاسخ به سوال بينندگان درباره محتواي ارائه شده برگزار مي‌كنند.

چرا ميزباني يا تنظيم يك وبينار

متخصصان از وبينارها براي ارائه سخنراني هاي آموزشي مربوط به مشاغل يا سازمان هايشان استفاده مي كنند.همچنين با استفاده از وبينار ارتباط با مخاطبان خود را به روشي بسيار نزديك تر پيگيري مي‌كنند.بسياري از ميزبان هاي وبينار سخنراني‌هاي وبينار چيست خود را به عنوان كنفرانس يا سمينار تلقي مي كنند تا به مخاطبان خود چيزي ياد دهند.برخي هم از وبينارها براي فروش محصولات و خدمات خود استفاده مي كنند!

علاوه بر آموزش و فروش ، وبينارها همچنين ابزارهاي مفيدي براي انجام مصاحبه زنده با ديگر متخصصان محسوب شود.وجود قابليت زنده در وبينار براي افرادي كه مي‌خواهند فرصتي براي برقراري ارتباط و تعامل در زمان واقعي داشته باشند ، واقعا قانع كننده است.

به بيان ساده‌تر اگر مي خواهيد چيزي از موضوع مورد علاقه خود ياد بگيريد و اطلاعاتي درباره آن كسب كنيد ، وبينارها يكي از بهترين راه ها براي گسترش دانش شما و يادگيري مستقيم از متخصصان است و همچنين اگر خودتان متخصص هستيد ، ميزباني وبينار يك روش عالي براي ارتباط با مخاطبان مي باشد.

ويژگي هاي وبينار

در ادامه فقط مواردي ذكر مي شود كه وبينارها بايد ارائه دهند.

نمايش اسلايدها
يك ميزبان مي تواند يك نمايش پرده اي را با استفاده از Microsoft powerpoint يا Keynote Apple ارائه دهد.دقيقا مانند آنچه در يك كلاس معمولي ، سالن اجتماعات يا سالن سخنراني به نمايش مي گذاريد.

فيلم جريان
يك ميزبان مي تواند ويديويي را كه در رايانه خود ذخيره كرده نشان دهد يا آن را به صورت آنلاين پيدا كند مانند Youtube

صحبت با مخاطبان
وبينارها از VolP براي ايجاد ارتباط صوتي در زمان واقعي استفاده مي كنند.

همه چيز را ضبط كنيد
وبينارها غالبا گزينه‌اي را به ميزبان ارائه مي دهند تا بتوانند كل ارائه خود را ضبط كنند ، از جمله تمام تصاوير و صدا

براي مطالعه كامل اين ويژگي ها روي لينك زير كليك كنيد....

https://webdaran.com/what-is-webinar/:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/8/2  ساعت ۰۶ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

بازاريابي محتوا چيست؟ بازاريابي محتوا را مي توان يكي از تكنيك هاي مدرن بازاريابي در سطح اينترنت به حساب آورد.

عمر اين نوع بازاريابي بسيار بيشتر از عمر اينترنت مي باشد و از زمان انسان هاي غار نشين آغاز شده است و با پيشرفت انسان به رشد و تكامل رسيده است.
بازاريابي محتوا با توجه به فضايي كه در آن منتشر مي شود متفاوت است اما همه تكنيك هاي بازاريابي محتوا يك نقطه مشترك دارند كه كيفيت محتوا مي باشد.
بازاريابي محتوايي يك استراتژيك براي بازاريابي محسوب مي شود كه روي توليد و توزيع محتوا تمركز دارد كه مي تواند يك مخاطب را هذف قرار داده و جذب خود كند . در مرحله بعد فرايندي نياز است كه فرد جذب و حفظ شده را با بكار گيري راهكاري هاي به يك مشتري تبديل كنيم.

بازاريابي محتوا
به زبان ساده مي توانيم بازاريابي محتوايي را همان هنر ارتباط با مشتري بلقوه محسوب كنيم. شما به واسطه اين روش مشتريان خود را آموزش مي دهيد و در اين ميان محصولات و خدمات خود را به آن ها معرفي ميكنيد و در نهايت آن ها را به يك مشتري دائمي براي محصولات خود تبديل ميكنيد.
شما با اشتراك گذاري مطالب مهم و كاربري كه مرتبط با نياز كاربران تان است سرعت تبديل شدن يك كاربر به يك مشتري وفادار را افزايش مي دهيد . سايتي همچون فيليمو با استفاده از كانتنت ماركتينگ توانست به موفقيت برسد.
بازاريابي محتوا پيش تر از اين توسط بزرگ ترين كمپاني ها در سطح جهان انجام شده و نيز در حال انجام مي باشد كه اين خود نيز نشانگر اهميت بالاي بازاريابي محتوايي است .

بازاريابي محتوا بدون محتواي با كيفيت امكان پذير نمي باشد.
مهم نيست كه از چه طريقي اقدام به بازاريابي مي كنيد اما در هر صورت توليد محتوا بازاريابي دروني كسب و كار و سازمان شمارا تشكيل مي دهد. همواره بايد برروي كيفيت محتواي توليدي خود توجه ويژه اي داشته باشيد تا از اين طريق بتوانيد رضايت مشتريان خود را جلب كنيد . تا زماني كه محتواي شما كيفيت مناسب را نداشته باشند كاربران از مطالعه محتواي توليدي شما ناراضي خواهند بود.

اهداف بازاريابي محتوايي
افزايش آگاهي در مورد محصولات: علاوه بر تمركز برروي برند سازي و افزايش شهرت تجاري خود نياز است كه همواره محصولات خود را براي عموم معرفي كنيد . اين هدف در طراحي وب سايت فروشگاهي شديدا بايد مورد توجه قرار بگيرد تا شما بتوانيد به فروش بالايي برسيد. در هنگام معرفي محصولات خود نياز است در مورد آنها توضيح هات تكميلي به همراه ويژگي هاي محصول را بيان كنيد تا بتوانيد از اين طريق مشتري را جذب محصول خود كنيد.

افزايش آگاهي نسبت به برند شما: هر كسب و كاري كه آغاز به كار مي كند از همان ابتداي آغاز به كار بايد به فكر معرفي خود به ديگران باشد. نام برند خود را همواره بايد به گوش مخاطبان خود برساند كه برندينگ ناميده مي شود .
ايجاد وفاداري: كيفيت محتواي توليدي شما هرچقدر بالا باشد و براي مخاطب مفيد واقع گردد وفاداري او نسب به شما بيشتر خواهد بود. همواره بايد توجه خاصي به اين موضوع داشته باشيد تا بتوانيد روابط موثر و قوي با مخاطبان خود داشته باشيد. آناليز محتوا به شما كمك خواهد كرد تا كيفيت محتواي خود را مورد سنجش قرار دهيد تا از اين طريق بر روي كيفيت محتواي خود تسط كافي داشته باشيد.

افزايش فروش: قطعا بايد بازاريابي محتوايي يك ثمره اي داشته باشد . تمامي كسب و كار ها در دنيا تمركز خود را برروي فروش محصولاتشان قرار داده اند. از اين رو به سراغ توليد محتوا مي روند تا از اين طريق مخاطبان خود را هدف قرار داده و آنها را به يك مشتري براي خود تبديل كنند. ديوار و يا شيپور را ميتوان موفق ترين سايت هاي داخلي براي رغايت اين مسئله دانست. بازاريابي محتوايي به صورت مستقيم و غير مستقيم بر روي فروش شما تاثيرخواهد داشت پس توجه كافي نسبت به كيفيت محتواي توليدي خود داشته باشيد.

ارتباط سئو و بازاريابي محتوا
برخي از متخصصين بر اين باور هستند كه سئو و بازاريابي محتوا دو امر مجزا از يك ديگر هستند . اما هر دو اين ها دو زوج مناسب و ايده آل براي موفقيت هر كسب و كاري در اينترنت محسوب مي شوند . در حقيقت سئو بدون محتواي با كيفيت و محتواي با كيفيت بدون سئو هيچ گونه معنا و مفهومي ندارند .
توليد محتوا يك نقش قابل توجه در موفقيت شما در سئو خواهد داشت . بازاريابي محتوايي نيز مي تواند علاوه بر جذب مخاطب و بازديدكننده براي سايت شما ، تاثير مثبتي نيز در فروش شما داشته باشد .

سئو و بازاريابي محتوا
تصور كنيد يك محتواي با كيفيت و اختصاصي توليد كرده ايد ، اما هيچ كدام يك از فاكتورهاي سئو و بهينه سازي را در اين مقاله رعايت نكرده ايد . يا تصور كنيد يك وب سايت با جايگاه هاي بسيار مناسب در نتايج گوگل داريد و سئو و بهينه سازي سايت برروي آن پياده شد است ولي هيچ گونه توليد محتوايي ندارد . آيا ممكن است ؟
اين كه برخي از افراد مي گويند محتواي اختصاصي نيازي به سئو ندارد يك باور كاملا اشتباه و غلط مي باشد.

تكنيك هاي بازاريابي محتوا
خيلي از افراد سوال دارند كه چگونه بازاريابي محتوا كنيم ؟ پاسخ اين سوال بسيار ساده است . با توليد و انتشار محتواي با كيفيت ، اختصاصي و غني كه نياز  هاي يك كاربر را برطرف ساخته به طور كلي اگر براي كاربر خود فعاليت كنيد رتبه هاي بالا نيز در پي آن به شما مي رسد اين اصل را مي توان در سافت 98 به خوبي مشاهده نمود و به تمامي سوالاتي كه در ذهن كاربر مي باشد پاسخ دهد .

۱- بازاريابي محتوا با استفاده از وبلاگ نويسي
يكي از محبوب ترين شيوه هاي بازاريابي محتوا را مي توان وبلاگ نويسي بيان كرد. در چند سال گذشته تمامي فروشگاه هاي اينترنتي ، شركت هاي صنعتي، شركت هاي ارائه دهنده خدمات هاست، شركت هاي طراحي سايت و ….. از اين شيوه به خوبي استفاده كرده اند . وبلاگ ايراني طرح نيز نمونه اي قدرتمند و حرفه اي از وبلاگ ها مي باشد كه از تكنيك بازاريابي محتوايي براي جذب مخاطب و افزايش فروش خود بهرمند مي باشد .

۲- معرفي تخصصي محصولات و خدمات
به صورت معمول صفحات ارائه محصولات به عنوان صفحات لنديگ در تبليغات به كار برده مي شوند . از اين رو شما مي توانيد با توليد محتواي با كيفيت در اين صفحات و معرفي بهتر مزايا و معايب اين محصول به كاربر شانس خود را براي جذب مشتري و افزايش اعتماد مشتري نسبت به محصول افزايش دهيد .
در يك فروشگاه اينترنتي همچون ديدستان جلب اعتماد مشتري به معناي افزايش فروش است و توليد محتوا يكي از ارزان ترين و راحت ترين راه ها براي جلب اعتماد مشتريان مي باشد.

۳-بازاريابي محتوايي با استفاده از تكنيك | چطور | و |چگونه |
چطور و چگونه دو كلمه اي هستند كه به صورت دائمي در ذهن هر شخص قرار دارد و هميشه در ابتداي هر سوال اشخاص قرار دارد . اين دو كلمه به صورت دائمي مي توانند بعد از خود كلمات ديگري را داشته باشند كه در نهايت به يك سوال در ذهن افرار نقش يابد.
تكنيك پاسخ به سولات يكي از تكنيك هاي قديمي براي جذب افراد مي باشد. شما هر چقدر به سوالات بيشتري پاسخ دهيد مخاطبان بيشتري را جذب خود خواهيد كرد.

 

نكاتي در توليد محتواي مناسب
انتخاب كلمه كليدي مناسب در توليد محتوا
انتخاب كلمه كليدي مناسب در هنگام توليد محتوا همواره يكي از دغدغه هاي اصلي نويسندگان مطالب مي باشد . همچنين انتخاب كلمه كليدي يكي از اصلي ترين و مهم ترين موارد مي باشد كه بايد در هنگام توليد محتوا به آن توجه داشته باشيم . انتخاب كلمه كليدي مناسب مي تواند راه موفقيت را كوتاه تر كند سايت تابناك مهم ترين اصل موفقيت خود را انتخاب كلمه كليدي مناسب مي داند .همواره ليستي از كلمات كليدي مرتبط با كسب و كار خود را تهيه كنيد و ازآن ها در تيتر اصلي و در تيتر هاي داخلي استفاده كنيد.

توليد محتواي داراي مخاطب زياد
هميشه سعي داشته باشيد موضوعاتي را انتخاب كنيد كه داراي جذابيت براي مخاطبين باشند و در نهايت محتواي خود را براي آن موضوع توليد كنيد. محتواي جذاب داراي مخاطبين زيادي خواهند بود و از اين طريق مي توانيد اقدام به جذب ترافيك براي وب سايت خود كنيد.

طول محتواي توليد شده
يكي از فاكتورهاي سئو طول محتوا مي باشد . طول محتواي با كيفيت همواره بايد بيش از ۳۰۰ كلمه باشد . صفحات اينترنتي كه داراي محتوايي كمتر از اين مقدار مي باشند ارزش و اعتباري براي موتور جستجوي گوگل نخواهند داشت . در طراحي سايت براي بيمه رعايت اين اصل بسيار مهم است چون بعضي اوقات متن خبر ها كوتاه است و شما بايد آن را به حداقل تعداد كلمات مجاز برسانيد چرا كه اين صفحات اطلاعات كمي را به مخاطبين منتقل مي كنند و گوگل هميشه سعي بر اين دارد كه مخاطبين به اطلاعات مفيد و تكميلي دسترسي داشته باشند.

كيفيت محتواي توليدي
عدم استفاده از مطالب كپي يكي از اصلي ترين موارد براي جلب نظر مخاطبان مي باشد و همچنين در سئو سايت تاثير مثبتي دارد . همواره در تلاش باشيد تا ايده هاي جديد و جذاب براي توليد محتوا داشته باشيد . پيشنهاد ما استفاده از موضوعات و مواردي مي باشد كه در كسب و كار شما و در هنگام ارتباط با مشتريانتان تجربه مي كنيد استفاده كنيد.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/29  ساعت ۰۸ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

امروزه تبليغاتي روي مردم اثرگذار است كه خودشان آن را انتخاب كنند و يا دوستان و آشناهايشان به آن ها پيشنهاد دهند.اين تبليغات، تبليغاتي هستند كه به كاربران حق انتخاب مي دهند مثل تبليغات بنري در شبكه هاي مجازي، يا تصاوير و ويدئوهايي كه در شبكه هاي مجازي به اشتراك گذاشته مي شوند.

تبليغات بنري چيست؟

تبليغات بنري، اولين فرم از تبليغات آنلاين غير رايگان است كه در قالب گرافيكي و فرمت‌هاي مختلف مانند متن، تصاوير، ويدئو و … در مقابل كاربران ظاهر مي‌شود و در صورت كليك بر روي آن‌ها مرورگر اينترنت، شما را به وب‌سايت تبليغ‌كننده منتقل خواهد كرد.هدف از تبليغات بنري، انتقال پيام برند و تبليغات به بازديدكنندگان وب‌سايت موردنظر است.

اين تبليغات در بخش‌هاي متمايزي از وب‌سايت‌ها كه به‌طور خاص براي تبليغات در نظر گرفته شده‌اند، ظاهر مي‌شوند.اين بنرها اغلب به‌صورت مستطيلي هستند و هرچه مستطيل‌ها عريض‌تر باشند نسبت به بنرهاي باريك‌تر ، تأثيرگذاري بهتري دارند.بنرها مي‌توانند به‌صورت ثابت يا متحرك باشند.انتخاب فرمت مناسب براي آگهي‌ها به‌منظور حاصل شدن بهترين نتيجه بسيار مهم است.

در اين نوع از تبليغات آنلاين هر سايت پربازديد، تعدادي جايگاه براي تبليغات در نظر گرفته و آن‌ها را با ارقام ثابت براي مدت زماني محدود به متقاضيان اجاره مي‌دهد.هر برند بر حسب نياز خود يا كمپين تبليغاتي كه در حال اجرا دارد مي‌تواند هزينه‌ جايگاهي را پرداخت كرده و آگهي خود را در معرض ديد مخاطبين قرار دهد.اين سبك از تبليغات يكي ازمحبوب‌ترين و متداول‌ترين نوع تبليغات بين برندهاست.

نحوه كار تبليغات بنري

در اين روش در ابتدا شما يك تصوير حرفه اي كه معرف خدمات يا محصول شماست را طراحي مي كنيد و سپس اين تصوير را در كانال هاي تلگرام، پيج هاي اينستاگرام يا سايت هاي پر بازديد قرار مي دهيد.در طراحي بنرهاي تبليغاتي در ابتدا لازم است مشخص كنيد كه آيا مي خواهيد اين بنر را در وب سايت هاي ديگر قرار دهيد يا اينكه مي خواهيد آن را در جوامع مجازي مثل تلگرام، اينستاگرام يا … منتشر كنيد.

اگر كه صاحب يك وب سايت باشيد مي توانيد به گونه اي بنر خود را طراحي كنيد كه بازديد كنندگان با مشاهده و كليك روي بنر شما وارد صفحه فرود (لندينگ پيج) سايتتان شوند.اگر هم كه مي خواهيد بازديدكنندگان را به كانال تلگرام يا پيج اينستاگرام خود هدايت كنيد لازم است كه آخرين پست هاي خود را با دقت زياد و مرتبط با موضوع بنر تبليغاتي خود قرار دهيد.

نحوه كار در تبليغات بنري بدين صورت است كه شركت‎‌هايي وجود داشته كه طرف قرارداد سايت‌هاي پربازديد و مطرح بوده و وظيفه اجاره اين جايگاه‌ها را دارند.وقتي شما از يكي از اين شركت‌ها جايگاه يا پكيجي را خريداري كنيد تبليغات شما در تمام سايت‌هاي طرف قرارداد بر اساس نوع خريد شما نمايش داده مي‌شود.كيفيت خدمات ارائه شده و سايت‌هاي تحت پوشش موضوعات مهمي است كه انتخاب ارائه دهنده سرويس تبليغات بنري را سخت خواهد كرد.

تبليغات بنري در ۳ قالب قراردادي صورت مي پذيرد:
تبليغات در بازه زماني مشخص
تبليغات همكاري در فروش (پورسانتي)
تبليغات كليكي ( مبلغي را به سايت‌ موردنظر پرداخت كند تا بنر را در سايت‌شان بگذارند )


سه دليل براي تبليغات بنري....

مطلب كامل در لينك زير

https://webdaran.com/what-is-banner-ads/:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/24  ساعت ۰۶ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

سئو يك تكنيك فوق العاده براي جذب ترافيك بيشتر به سايت شما و افزايش رتبه ي آن در موتور هاي جستجو مي باشد. يكي از بخش هاص سئو، سئوي داخلي است كه اهميت بسيار زيادي براي سايت دارد.


سئو داخلي سايت چقدر مهم است؟
همه استراتژي هاي سئو بر پايه كسب بهترين رتبه ممكن، در موتورهاي جستجو بنا شده اند. براي رسيدن به اين هدف، هميشه سعي ميكنيم وبسايت هايي را توسعه داده و طراحي كنيم كه با الگوريتم هاي گوگل سازگار باشند. در واقع اگر قرار بود به ساده ترين شكل، سئو را توضيح دهيم، توضيح آن ميشد همين چند خطي كه الان بيان كرديم.
فاكتورهاي الگوريتم هاي گوگل كه باعث تعيين رتبه سايت شما ميشوند را ميتوان به دو دسته تقسيم كرد : فاكتورهاي On-Page يا داخلي و فاكتورهاي Off-Page يا خارجي. رعايت تعادل در انجام اين دو اصل باعث مي شود سايتي مانند شيپور به اين حد از موفقيت دست يابد. در مقاله مختصر امروز به بررسي تفاوت اين دو و اهميت On-Page SEO يا همان سئوي داخلي سايت خواهيم پرداخت و عوامل اصلي موثر در بهبود سئو داخلي سايت را بررسي خواهيم نمود.
سئو داخلي و سئو خارجي سايت

همه فاكتورهاي سئو داخلي سايت يا همان On-Page SEO به عناصر موجود در خود وبسايت شما بستگي دارند. از بين اين موارد ميتوان به پياده سازي فني و كيفيت كدنويسي سايت، ساختار و نما، محتوا و طراحي كاربر پسندانه ي سايت اشاره كرد.

از طرف ديگر، همه فاكتورهاي تعيين كننده در سئو خارجي سايت يا Off-Page SEO به موارد بيرون از وبسايت شما وابسته هستند. مثلا تعداد لينك هايي كه از سايت هاي ديگر دريافت كرده ايد و يا فعاليت هايي كه در شبكه هاي اجتماعي انجام ميدهيد. رعايت اصول سئو در فروش سايت اهميت بالايي دارد چرا كه سئو است كه شما را به فروش بيشتر مي رساند. در صورتي كه تمركز خود را روي سئوي خارجي قرار داده باشيد و به دنبال دريافت بك لينك هاي بيشتر به سايتتان باشيد، همواره بايد مرتبط بودن لينك هاي دريافتي با زمينه كاري خود را مد نظر داشته باشيد تا بتوانيد بهترين نتايج را در زمينه سئو و پديدار شدن در نتايج بالا تر جستجو، كسب كنيد.

اهميت سئو داخلي يا On-Page SEO

سئو داخلي شامل مواردي است كه تحت كنترل شما هستند. وقتي شما صاحب يك وبسايت هستيد، ميتوانيد موارد فني و كيفيت محتواي خود را به طور كامل تحت كنترل خود داشته باشيد. بنابراين با توجه به امكان رفع هر نوع مشكل در زمينه سئوي داخلي، وقت گذاشتن روي اين بعد از سئو، اهميت فراواني دارد. ميتوان اينطور گفت كه وقتي شما سايتي با كيفيت و ارزشمند را راه اندازي كنيد، بدون شك ميتوانيد انتظار داشته باشيد كه در موتورهاي جستجو، رتبه مناسبي را كسب كنيد.

در اين رابطه اشاره به اين نكته بسيار جالب است كه بهبود سئوي داخلي، ميتواند به طور اتوماتيك به بهبود سئو خارجي سايت نيز منجر شود.اكثر سايت هاي مغتبر مانند آپارات با رعايت اين اصل به لينك يك گوگل دست يافتند. مثلا وقتي محتواي خوبي در سايت خود درج كرده باشيد، سايت هاي ديگر با اشتياق و علاقه به محتواي درج شده در سايت شما لينك خواهند داد و از آن به عنوان يك مرجع مناسب استفاده خواهند كرد.
اصول حائز اهميت و فاكتورهاي موثر در سئو داخلي سايت

به طور كلي در مبحث سئوي داخلي ميتوان به سه موضوع حائز اهميت اشاره كرد. رعايت اين سه موضوع ميتواند به شكل چشمگيري باعث بهبود رتبه وبسايت شما در نتايج جستجو شود. در ادامه به اين موارد اشاره خواهيم كرد:

كيفيت فني سايت

كيفيت كدنويسي سايت شما موضوعي بسيار مهم و حائز اهميت است. از طرف ديگر بهتر است مواردي مثل فايل robots.txt را در سايت خود بررسي كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه به صورت سهوي، از دسترسي خزنده هاي موتورهاي جستجو، جلوگيري به عمل نياورده باشيد.

اگر از وردپرس استفاده ميكنيد، كار شما در اين بخش نسبتا آسان است. وردپرس به صورت پيشفرض سازگاري بسيار خوبي با موتورهاي جستجو دارد. در اين زمينه براي افزايش كيفيت سايت خود و بهبود سئو ميتوانيد از افزونه اي مانند Yoast SEO نيز بهره بگيريد. در واقع در صورت به كارگيري وردپرس در كنار افزونه سئوي yoast بيشتر موارد عمومي مربوط به سئوي داخلي، در سايت شما به خوبي به اجرا در خواهد آمد و نيازي نيست كه نگران موضوع خاصي باشيد. توجه داشته باشيد كه اولين قدم اشتباه شما در سئو آخرين قدم شماست پس اگر علم و تجربه كافي در اين زمينه نداريد به شما پيشنهاد مي كنيم سئو خود را به شركت هاي معتبر بسپاريد براي مشاهده قيمت انجام اين امور نيز مي توانيد ليست تعرفه سئو سايت را با دقت مطالعه بفرماييد و بسته به نوع نياز هاي خود يكي از آنها را برگزينيد.

در ادامه ما توصيه ميكنيم كه هرچند اين روزها اكثر قالب ها از كيفيت لازم در كدنويسي بهره مند هستند اما در زمينه انتخاب قالب مناسب براي سايت خود هم دقت لازم را به خرج دهيد. هميشه قالبي را انتخاب كنيد كه ساختار كدنويسي مناسب و معتبري داشته باشد و از انتخاب قالب هاي سنگين كه باعث افزايش زمان بارگذاري سايت شما ميشوند نيز پرهيز كنيد.

درج محتواي ارزشمند در سايت

دليل بازديد كاربران از سايت شما، وجود محتوايي است كه براي آنها داراي ارزش مطالعه و خواندن باشد. نه تنها كاربران شما، بلكه گوگل هم محتواي سايت شما را ميخواند و بر اساس كيفيت مطلب، رتبه شما را در نتايج جستجو تعيين ميكند. بنابراين براي درج محتواي ارزشمند در سايت خود وقت بگذاريد. اين موضوع براي سايت هايي مانند طرفداري بسيار مهم است چرا كه هدف اصلي مخاطب آنها مطالعه مطلب و متن است. اينكه شما هر روز در سايتتان مطلب درج كنيد ولي اين مطلب فاقد ارزش باشد اصلا شيوه مناسب و جالبي نيست. شايد بهتر باشد كه هر هفته تنها يك مطلب در سايتتان درج كنيد ولي مطلبي كه جهت انتشار در سايتتان انتخاب ميكنيد از كيفيت، محتوا و طول مناسب برخوردار باشد.
تجربه كاربري مناسب

هميشه سايتتان را با در نظر گرفتن تجربه كاربران از به كار گيري امكانات موجود در سايت، طراحي كنيد. كاربران بايد بتوانند سايت شما را درك كرده و از امكانات آن به آساني بهره بگيرند. گشت و گذار در سايت شما، جستجو و يافتن محتواي مورد نظر هر كاربر در سايت، ميبايست تا حد ممكن آسان باشد. و از همه مهم تر، همه اين موارد بايد با سرعت مناسب صورت بگيرد. اگر وبسايت شما از سرعت مناسبي برخوردار نباشد، كاربران از انتظار براي بارگذاري محتواي مورد نظرشان پشيمان شده و سايت شما را ترك خواهند كرد. اين اصل به خوبي در سايت ايسنا رعايت مي شود تا سرعت به شدت افزايش يابد و هيچ كاربري از دست نرود از طرفي ديگر اگر وبسايتتان را در نهايت زيبايي طراحي كرده باشيد ولي به كار گيري امكانات موجود در آن براي كاربران شما دشوار باشد، باز هم مخاطبين خود را از دست خواهيد داد.

بنابراين در طراحي سايت خود تا حد ممكن، خودتان را به جاي كاربر خود قرار دهيد. هر امكاني كه به وبسايت خود اضافه ميكنيد، از خودتان سوال كنيد كه آيا وجود اين امكان به سود كاربر شما خواهد بود؟ دقيقا با پرسيدن همين سوال و قرار دادن خودتان به جاي كاربر، هميشه ميتوانيد از كيفيت تجربه كاربري يا (UX) در سايتتان اطمينان حاصل كنيد.


:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/23  ساعت ۰۸ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

دقايقي پيش تريلر چپتر دوم بازي Fortnite فاش شد كه در جريان آن شاهد اضافه شدن ميني گيم و ويژگي‌هاي جديدي به بازي هستيم.


تقريبا ۲۴ ساعت از پاك شدن نقشه بازي فورتنايت مي‌گذرد و يك سياه‌چال فضايي تنها چيزي است كه كاربران در صفحه بازي مشاهده مي‌كنند. تمامي مخاطبان بازي Fortnite منتظر اين هستند كه هرچه سريع‌تر اپيك گيمز (Epic Games) چپتر دوم اثر را در اختيار آن‌ها قرار دهد.

باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، دقايقي پيش تريلر چپتر دوم فورتنايت فاش شد. در ابتدا نينجا، استريمر بازي‌هاي ويديويي، در حساب كاربري توييتر خود نوشته بود كه ويديو Chapter 2 را ديده است و شديدا براي شروع اين فصل هيجان‌زده است. اين در حالي است كه يكي از كاربران در جواب ويديو مربوط‌به چپتر دوم را آپلود كرده است تا ساير مخاطبان هم آن را تماشا كنند. البته وي در ادامه اعلام كرده كه به‌خاطر موارد امنيتي و مسدود نشدن از سمت توييتر، آن را در اولين فرصت پاك خواهد كرد.

ظاهرا در جريان چپتر دوم تغييراتي روي سطح بازيكنان و ميزان V-Bucks دريافتي اعمال خواهد شد. همچنين ويژگي‌هاي جديدي هم به گيم‌پلي اضافه مي‌شود. براي مثال كاربران مي‌توانند شنا كنند يا مشغول انجام ميني گيم‌هايي نظير ماهيگيري شوند.  مي‌توانيد تريلر فاش شده از چپتر دوم فورتنايت را لينك زير تماشا كنيد و نظرات خود را با ما در ميان بگذاريد.

https://twitter.com/EpicGames?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/21  ساعت ۰۸ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

يكي ديگر از تكنيك هاي ديجيتال ماركتينگ، ايميل ماركتينگ يا بازاريابي از طريق ايميل مي باشد و تيم توليد محتواي وب داران در اين مقاله قصد دارد به تعريف و توضيح تكنيك هاي ايميل ماركتينگ بپردازد.تا پايان مقاله ما را همراهي كنيد و نظرات و تجربيات خود را با ما به اشتراك بگذاريد.

در اصل استفاده از ايميل براي تبليغ محصولات و يا خدمات است، اما تعريف بهتر بازاريابي ايميل استفاده از ايميل براي توسعه روابط با مشتريان بالقوه است.بازاريابي از طريق ايميل بخشي از بازاريابي اينترنتي است كه شامل بازاريابي آنلاين از طريق وب سايت ها، رسانه هاي اجتماعي، وبلاگها و … مي‌شود.

اين روش در اصل همان ارسال نامه مستقيم است با اين تفاوت كه به جاي ارسال نامه از طريق سرويس پستي، پيام ها به صورت الكترونيكي و از طريق ايميل ارسال مي شوند.بيشتر ايميل هاي اسپمي كه حاوي متن هاي تبليغي هستند همه يك نمونه خوب از بازاريابي ايميل در بدترين حالت است.برخي مواقع شخصي يك ليست ايميل خريداري مي كند ( يا چندين ) و آن را به طور مكرر براي افراد موجود در ليست خود ارسال مي‌كند، اين كارها به بازاريابي ايميل نام بدي مي دهد.در بهترين حالت بازاريابي از طريق ايميل به مشاغل اجازه مي دهد تا مشتريان خود را آگاه نگه داشته و پيام هاي بازاريابي خود را به مشتريان خود اختصاص دهد.

بازاريابي ايميل مي تواند شخصي سازي شود

شما مي توانيد بازاريابي ايميل خود را شخصي سازي كنيد، براي اين منظور مي توانيد گروه خاصي از مشتريان و افراد را هدف قرار دهيد.ارائه پيشنهادات منحصر بفرد به مشتريان براي خريد محصولات و يا ارائه سرويس‌هايي به مشتريان در روز تولد آن ها نمونه هايي از شخصي سازي بازاريابي ايميل است.

براي مثال ممكن است يك رستوران به مناسبت تولد مشتريان خود به آنها ايميل ارسال كند و يك آفر ۵۰ درصدي به آن ها ارائه دهد.

بازاريابي از طريق ايميل به يك نام تجاري كمك مي كند تا با گذشت زمان توسعه پيدا كند و با مشتريان خود ارتباط برقرار كند و اميدوار به افزايش فروش و افزايش وفاداري مشتري شود.بهترين شيوه بازاريابي ايميل، توسعه ليست ايميل شما به جاي خريد ليست هاي ايميل است.همچنين ايميل بايد براي استفاده در تلفن همراه نيز بهينه شود زيرا طبق آمار نيمي از ايميل ها در دستگاه هاي تلفن همراه باز شده است.

مزاياي ايميل ماركتينگ يا بازاريابي از طريق ايميل
مزاياي ايميل ماركتينگ يا بازاريابي از طريق ايميل

دو مزيت بزرگ در روش بازاريابي ايميل، قيمت و سهولت است.

ارسال نامه الكترونيكي روشي ارزان براي تبليغ يك شركت و همچنين محصولات و خدمات آن در مقايسه با انواع ديگر روش هاي بازاريابي است.همچنين تنظيم و پيگيري يك كمپين بازاريابي از طريق ايميل بسيار آسان است و اين يك نوع بازاريابي بسيار در دسترس براي مشاغل كوچك محسوب مي شود.خبرنامه ها را مي توانيد به ايميل كساني كه اطلاعات لازم را در وب سايت شما ارائه داده اند ارسال كنيد.

به عنوان مثال ارائه اخبار جديد درباره شركت به مشتريان بالقوه، رويدادهاي آينده و يا پيشنهاد هاي ويژه و البته يادآوري اين نكته كه شغل شما هنوز وجود دارد و شايد زمان آن رسيده باشد كه بازديد ديگري از وب سايت شما داشته باشند.

مطلب كامل در لينك زير ....

https://webdaran.com/what-is-email-marketing/:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/15  ساعت ۰۶ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

بازاريابي موتور جستجو ( SEM ) يك استراتژي بازاريابي ديجيتال است كه براي افزايش ميزان ديده شدن يك وب سايت در نتايج موتور جستجو ( SERPs ) استفاده مي‌شود.در حالي كه اصطلاح صنعت زماني با هر دو فعاليت جستجوي ارگانيك ( SEO & google ad ) شناخته مي‌شد اما اكنون تقريباً منحصرا به تبليغات جستجوي پولي اشاره دارد.

بازاريابي موتور جستجو همچنين به صورت متناوب به عنوان ” جستجو پرداخت شده ” يا ” پرداخت به ازاي هر كليك ( PPC ) ” شناخته مي‌شود.

چرا بازاريابي موتور جستجو مهم است؟

با افزايش تعداد مشتريان و افرادي كه در حال خريد و يا تحقيق درباره محصولات آنلاين هستند، بازاريابي موتور جستجو به يك استراتژي مهم بازاريابي آنلاين براي افزايش دستيابي (ديده شدن) به يك شركت تبديل شده است.در واقع اكثر بازديدكنندگان جديد يك وب سايت با انجام پرس و جو در موتور جستجو، وب سايت مورد نظر خود را پيدا مي‌كنند.

در بازاريابي موتور جستجو تبليغ كنندگان به ازاي هر كليكي روي سايت آن ها مي‌شود پول پرداخت مي‌كنند، نه صرفاً فقط براي ديده شدن!اين يك راه كارآمد براي يك شركت است كه دلارهاي بازاريابي خود را خرج كند.همچنين در اين روش به عنوان پاداش اضافه شده، هر بازديد كننده به طور تدريجي رتبه وب سايت را در نتايج جستجو ارگانيك بهبود مي بخشد.

از آنجا كه مصرف كنندگان با هدف يافتن اطلاعاتي با ماهيت تجاري از موتور جستجو استفاده مي‌كنند، پس آن ها از نظر رواني آماده تبديل شدن به يك خريدار يا مشتري هستند، اين در مقايسه با روش‌هاي ديگر مانند رسانه هاي اجتماعي كه در آن كاربران به طور صريح در جستجوي چيزي نيستند، بهتر است.

بازاريابي موتور جستجو دقيقاً در زمان مناسب به مصرف‌كنندگان مي‌رسد: هنگامي كه آنها آماده دريافت اطلاعات جديد هستند.برخلاف اكثر تبليغات ديجيتال، تبليغات ppc غير قابل نفوذ است و نمي‌توان براي آن مشكل ايجاد كرد.با استفاده از SEM نتايج فوري است و مطمئناً سريع ترين راه براي هدايت ترافيك به وب سايت محسوب مي‌شود.

بازاريابي موتور جستجو چگونه كار مي كند؟

موتورهاي جستجوگر از الگوريتم هاي پيچيده اي براي اطمينان از نمايش مناسب نتايج براي هر جستجو استفاده مي‌كنند از جمله با توجه به لوكيشن (مكان) و ساير اطلاعات موجود.در تبليغات جستجو پولي، تبليغات پشتيبان اكثراً در بالاي صفحه ظاهر مي شود كه آن ها را نسبت به ديگر نتايج ارگانيك برجسته تر مي كنند.

SEM از ديد كاربر.....

ادامه مطلب در لينك زير .....

https://webdaran.com/what-is-sem/:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/11  ساعت ۰۶ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

اگر طبق گفته بيل گيتس محتوا پادشاه باشد، پس طراحي سايت و بهينه سازي آن براي موتورهاي جستجو ملكه خواهد بود. طبق ضرب المثل‌هاي قديمي پشت هر مرد موفقي يك زن قدرتمند قرار گرفته است.

هر چه كه تا به حال در مورد سئو گفته شده است، بهتر است به زباله دان تاريخ بپيوندد. موتورهاي جستجو مثل قبل عمل نمي‌كنند و مفهوم SEO دچار تغييري اساسي شده است. ديگر در سئو خبري از بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو نيست. آنچه امروز مهم است SEO به مفهوم بهينه سازي تجربه جستجو براي كاربر يا Search Experience Optimization است. تنها چيزي كه از سئو قديمي باقي مانده، طراحي سايت براي خوانايي بيشتر و بهتر در موتورهاي جستجو است. هر چند اين مقوله نيز به نوبه خود قدم‌هايي موثر رو به جلو برداشته است.

SEO چيست و سئو چه بود؟

سئو بهينه سازي طراحي سايت براي موتورهاي جستجو بود و تنها با هدف فريب موتور جستجو براي بهبود رنكينگ سايت و ديده شدن بيشتر در نتايج جستجو انجام مي‌شد. اما SEO به زبان ساده، بهينه سازي سايت به سه صورت Technical، ON Page و OFF Page است كه با هدف بهبود تجربه كاربر از جستجو انجام مي‌شود.

آنچه از SEO موثر انتظار مي‌رود افزايش قابليت ديده شدن برند در سرچ‌هاي طبيعي و بالا رفتن رنكينگ بيزينس مورد نظر در نتيجه صفحه‌هاي شناسايي شده توسط موتور جستجو است. اين اصل براي سايتي مثل نمناك باعث تبديل شدن به يك برند شده است.

اين اهداف در نهايت بايد منجر به ارتباط و تعامل افراد با برند شده و آن‌ها را با استفاده از دانش، آموزش، فروش كالا يا خدمات، خدمات پس از فروش و ارتباط موثر، و در نهايت ارائه دانش و آموزش، جديد تبديل به مشتري وفادار كند. در نهايت اتفاقي كه در سفر كاربر خواهد افتاد، در تصوير زير خلاصه شده است:

تحقيقات نشان مي‌دهد، كه بيش از 61 درصد كاربراني كه خريد خود را از طريق اينترنت انجام مي‌دهند از طريق موتورهاي جستجو به سايت‌ها هدايت شده و درصد بسيار كمتري به طور مستقيم اسم برند را به طور مستقيم براي وارد شدن به سايت مي‌كنند.

يكي از مهمترين موتورهاي جستجو در تمام دنيا گوگل است. بدون شك اگر شما نيز بتوانيد اسم سايت خود را مانند ستاره از طريق گوگل به گوش همه برسانيد به موفقيت رسيده ايد. تقريبا تمام موتورهاي جستجوي ديگر نيز فرآيندي مشابه با فرآيند گوگل يعني بهبود تجربه كاربر در جستجو را دنبال مي‌كنند، پس براي ارائه اين راهنماي جادويي، شناخت نحوه شناسايي سايت توسط گوگل از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.

گوگل چگونه رتبه يك صفحه را تعيين خواهد كرد؟

الگوريتم گوگل از اواخر سال 2015 تغيير كرده و بر پايه رفتار كاربران در مواجه با صفحات جستجو شده، طراحي شده است. اين الگوريتم Rank Brain نام دارد. هدف اين الگوريتم فراهم كردن بهترين و مرتبط‌ترين پاسخ براي جستجوي كاربر است و براي رسيدن به اين هدف، به نحو زير عمل مي‌كند:

قدم اول: موتور جستجو بر اساس ميزان بهينه بودن طراحي سايت، سايت را شناسايي و محتواي آن را خواهد خواند در سفارش طراحي سايت بيمه و يا هر گونه سايت ديگر بايد دقت كرد كه اگر سايت به خوبي طراحي نشود و بهينه نباشد هيج وقت به صدر جدول نخاهيد رسيد و در ليست خود جهت جستجو قرار خواهد داد.

قدم دوم: ميليون‌ها كاربر جستجوي خود را انجام داده و انتخاب خود را بر اساس نياز خود به مطلب ارائه شده انجام ‌مي‌دهند.

قدم سوم: Rank Brain بر اساس:

1-ميزان انتخاب يك لينك توسط كابران واقعي ( موتور جستجو قابليت تشخيص ربات از كاربر واقعي را دارد.)

2- زمان ماندگاري طبيعي كاربر با توجه به محتواي صفحه (مقاله طولاني يا محتوايي كه در چند دقيقه خوانده خواهد شد.)

3-ميزان كليك انجام شده در صفحه براي باز كردن لينك‌هاي داخلي و يا خارجي

4-بررسي بسياري از عوامل ديگر كه به عنوان الگوريتم موتور جستجو مثل يك راز حفظ مي‌شود

ميزان Authority يا اقتدار يك سايت در جستجويي با كلمات يا عبارات كليدي مشابه را مشخص مي‌كند و رنك بالاتري را به آن صفحه اختصاص خواهد داد.

طبق اين الگوريتم ابتدا بهتر است، طراحي سايت به گونه‌اي انجام شود، كه موتور جستجو قادر به تشخيص سايت و محتواي آن باشد.

روش‌هاي موثرSEOتكنيكال يا طراحي سايت

اگر طبق گفته بيل گيتس محتوا پادشاه باشد، پس طراحي سايت و بهينه سازي آن براي موتورهاي جستجو ملكه خواهد بود. طبق ضرب المثل‌هاي قديمي پشت هر مرد موفقي يك زن قدرتمند قرار گرفته است. موتور جستجو براي اختصاص رنكينگ به هر سايتي، ابتدا نياز به يافتن آن، شناخت و خواندن آن به طور دقيق دارد. در سئو سايت خود نهايت دقت را به خرج دهيد تا شما هم به موفقيت هاي سايت هايي مثل آپارات دست يابيد و اين را هم به خاطر داشته باشيد كه هيچ چيز دور از دسترس نيست.

اينكه سايتي قابليت خوانده شدن توسط كاربر در اينترنت را دارد، ملاك سئو بودن سايت نيست، زيرا خوانده شدن و درك سايت از ديدگاه كاربر، با ديدگاه موتور جستجو كه فقط سايت را به صورت كد و متني نوشتاري مي‌بيند، بسيار متفاوت است. پس به نكات زير براي طراحي سايت به منظور يوزر فرندلي بودن و داشتن خوانايي بالا توسط موتور جستجو بايد توجه شود:

1-با استفاده از نرم افزارهاي كرالينگ سايت چك شود.

2-ساختار سايت بايد تاحد امكان ساده و اصطلاحا تميز باشد.

3-سايت بايد XML بهينه شده‌اي براي نقشه خود داشته باشد.

4-Robot.text سايت نيز توسط متخصصين بايد بهينه شود.

5-از CDN براي دامنه و از DNS هر جايي كه ممكن بود براي سريعتر كردن نمايش محتوا استفاده شده باشد.

6-سايت بايد ريسپانسيو باشد.

7-بك لينك‌هاي مناسب در عكس‌ها و متن ايجاد شود و نام عكس نيز درست تعيين شود.

پس از طراحي سايت به بهترين نحو براي سئو، موتور جستجو آماده عرضه پادشاه اينترنت(يعني محتوا) به كاربران خواهد بود.

روش‌هاي موثرSEOمحتوا يا ON Page

هر چند فرآيند خوب طراحي سايت، آن را براي عرضه به موتور جستجو به بهترين نحو ارائه مي‌كند، بايد محتوا به جاي موتور جستجو براي استفاده توسط كاربر، طراحي شود. كاربر كلمات و يا عبارات كليدي را نخواهد خواند و متن مناسب را با توجه به نياز خود شناسايي خواهد كرد. اگر به دنبال اول شدن در ليست سرچ ها هستيد و اطلاعات كافي در اين باره نداريد حتما ليست قيمت سئو سايت را مطالعه كنيد و مناسب با هدف خود يكي از آنها را انتخاب كنيد. پس براي SEO موثر محتوا بايد نكات زير رعايت گردد:

1-محتوا بايد اصالت داشته باشد.(كپي نباشد.)

2-محتوا بايد در برگيرنده اطلاعات و آموزش‌هايي صحيح و قابل اعتماد باشد.

3-محتوا بهتر است قابليت برقراري ارتباط با كاربر را داشته باشد.( كاربر در صورت لزوم آن را لايك كرده، به آن با پاسخ يا ثبت ايميل و غيره واكنش نشان دهد، در صورت لزوم آن را به اشتراك گذاشته و روي لينك‌هاي موجود در آن براي به دست آوردن اطلاعات بيشتر كليك كند.)

4-محتوا بايد داراي Call To Action باشد.

5-كلمات و عبارات كليدي در محتوا بايد به اندازه استفاده شود.

6-محتواي خوب شامل لينك‌هاي داخلي و خارجي است.

7-محتوا انواع مختلفي دارد و بهتر است در صورت امكان به صورت متن، تصوير، صدا و فيلم در وبسايت قرار گيرد.

8-كيفيت لينك‌ها نيز مهم است و بايد به متن شما مربوط باشند.

9-هر نوع محتوايي كه انتخاب شود، بهتر است توسط متخصصين آن تنظيم و تهيه گردد، تا نكات SEO در آن به خوبي رعايت شود.(به طور مثال محتواي متني بهتر است توسط متخصصين كپي رايتينگ يا توليد كننده محتوا نوشته شود.)

روش‌هاي موثرSEOشبكه‌هاي اجتماعي يا OFF Page

اين قسمت از SEO مربوط به سئو خارج از طراحي سايت است. در اين نوع از بهينه سازي، قسمت تكنيكي كار در دست برند قرار نداشته و تنها استفاده صحيح برند از شبكه‌هاي اجتماعي و علاقمندي كاربران با توجه به تلاش برند و موفقيت آن در جلب كافي توجه كاربران براي صحبت از آن در شبكه‌هايي مثل اينستاگرام، تلگرام، لينكداين و غيره باعث افزايش آن خواهد شد. اغلب سايت هاي معتبر داخلي مثل جام نيوز با داشتن شبكه هاي اجتماعي قدرتمند اين امر را به خوبي انجام داده اند .پس بهتر است به نكات زير براي افزايش موثر اين SEO توجه شود:

1-برند نبايد اجازه دهد كه ديگران برايش داستان بسازند و بايد داستان خود را در شبكه‌هاي اجتماعي رايج به اشتراك گذاشته و كاربران را به ارتباط با آن ترغيب كند.

2-برند بايد در تمامي شبكه‌هاي اجتماعي حاضر شده و هشتگ‌هايي متناسب با كسب و كار خود را ايجاد نمايد.

3-برند بايد در طراحي صفحه خود حتما لينك شبكه‌هاي اجتماعيش را قرار داده و كاربران را با فراخواني موثر به ارتباط با آن ترغيب نمايد.(كاري كه در ايران با جايزه انجام شده و در خارج از ايران با درخواست ثبت ايميل يا عضويت در شبكه‌هاي اجتماعي، به ازاي دريافت اي بوك يا خبرنامه‌اي مفيد انجام مي‌شود.)

4-برند بايد واحد خدمات پس از فروش خود را تقويت كرده و با مشتريان خود ارتباطي موثر و قوي برقرار نمايد.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/4  ساعت ۰۸ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

اينفوگرافيك چيست؟

اينفوگرافيك بيانگر ارزش و كارايي ارتباط تصويري است.

بيشتر ادراك ما از محيط پيرامونمان به وسيله چشم‌هايمان است و مغز هم علاقه زيادي به تجزيه و تحليل اطلاعات به صورت تصويري دارد، پس اگر اطلاع رساني و انتقال پيام به كمك تصوير انجام پذيرد اثرگذاري و مدت ماندگاري آن در ذهن بيشتر است.تعريف بالا خلاصه‌اي از اينفوگرافيك به زبان ساده بود.

استفاده از اينفوگرافيك لزوماً به معني استفاده از تصاوير ساده نيست بلكه مي تواند شامل عكس، نقشه، دياگرام، نمودار و غيره باشد.از محبوبيت اينفوگرافيك ها مي توان به قابليت تبديل محتواي متني استاندارد به يك محتواي تصويري كه قابل درك آسان است، اشاره كرد.احتمالاً به همين دليل است كه بيشتر بازارياب هاي ديجيتال و طرفداران سئو توانايي اينفوگرافيك در بازاريابي ديجيتال را بسيار بالا مي دانند.

دلايل استفاده از اينفوگرافيك در بازاريابي ديجيتال

 استفاده از اينفوگرافيك در محتواي وب سايت باعث بهبود سئو و در نتيجه افزايش ترافيك وب سايت مي شود.
 توجه افراد را بهتر جلب مي كند، زيرا همانطور كه گفتيم مغز انسان تصاوير بصري را بهتر مي فهمد.
 اينفوگرافيك شانس بالايي دارد كه به طور ويروسي ( viral marketing ) گسترش يابد و بين كاربران پخش شود، در توييتر ريتوييت اينفوگرافيك ها حدود 800 برابر ريتوييت ساير پست هاست كه اين رقم قابل توجهي است.
 دليل مهم ديگر اين است كه اينفوگرافيك، آگاهي نسبت به برند را افزايش مي دهد و حرفه اي بودن را به نمايش مي گذارد.
 محتوايي است كه به راحتي مي تواند مجددا به اشتراگ گذاشته شود و بارها مورد استفاده قرار بگيرد.
 اينفوگرافيك هاي توليد شده علاوه بر استفاده در فضاي آنلاين و ديجيتال، مي توانند در تبليغات كاغذي شركت نيز چاپ بشوند و اين هماهنگي تصويري را براي مخاطب به وجود مي آورد و به گسترش آگاهي برند كمك مي كند.
سخن آخر در رابطه با اينفوگرافيك

در نهايت مي توان گفت اينفوگرافيك چهار خدمت حياتي را مي تواند ارائه كند: ارزش پيشنهادي، ساختن يك برند، بيان يك داستان، و حركت مخاطبين مشتاق در طول پروسه خريد.

حال به قسمت جذاب دوم مقاله مي رسيم.

براي مطالعه كامل اين مقاله آموزشي حتما روي لينك زير كليك كنيد...

https://webdaran.com/what-is-affiliate-marketing-and-infographick/:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/7/1  ساعت ۰۶ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

براي تبديل شدن به يك طراح سايت حرفه اي بايد منابع و مرجع انتخابي شما و حتي كلاس هاي آموزشي كه در آن ها شركت مي كنيد معتبر باشند، همچنين به كمك آموزش هاي پروژه محور در زمينه طراحي سايت و سئو مي توانيد به آموزش و يادگيري پرداخته و تجربه كاري خود را نيز افزايش دهيد و به يك طراح سايت حرفه اي تبديل شويد.

طراحي سايت چيست و چه مفهومي دارد؟ آيا نسبت به تمامي مراحل طراحي سايت آشنايي كامل داريد؟ در برخورد اول ممكن است پاسخ به اين سوال بسيار آسان به نظر برسد و مي توان اينگونه بيان كرد كه طراحي سايت به معناي ايجاد يك وب سايت جديد و يا بروز رساني يك وب سايت قديمي مي باشد. اين اولين قدم براي رسيدن به موفقيت سايت هايي مثل نماشا است. اين پاسخ كوتاه و مختصري در رابطه با طراحي سايت بود، حال اگر مي خواهيد پاسخ كامل اين سوال را دريابيد و قصد داريد با دانش و مهارت هاي طراحي سايت آشنايي پيدا كنيد در ادامه مقاله با ما همراه باشيد.

تاريخچه طراحي سايت

اولين وب سايت در دنيا در سال 1991 ميلادي ايجاد شد اين پروژه بزرگ كه world wide web نام داشت به w3 نيز معروف است توسط تيم برنرز لي طراحي شده است. توجه داشته باشيد كه نخستين وب سايت هاي ايجاد شده طراحي خاص و منحصر به فردي نداشتند و همچنين در آن ها از هيچ المان خاصي مثل منو، تصوير، قپفايل هاي متني و صوتي و... استفاده نشده بود، اما با گذشت زمان و ايجاد مرورگرهاي جديد مثل Microsoft و با استفاده از كد نويسي هاي HTML و JavaScript و... طراحي صفحات وب و گرافيك آن ها شكل و ظاهر بهتري گرفتند.

تاثير گذاري Microsoft به قدري بود كه باعث شد در سال 2000 به كمك اولين نسخه مرورگرInternet Explorer كه از زبان هاي برنامه نويسي و كدنويسي html و css پشتيباني مي كرد انقلاب عظيمي در صنعت طراحي سايت ايجاد شود. در آن سال ها اين مرورگر تنها مرورگري بود كه از فرمت تصويري به صورت كامل پشتيباني مي كرد.

طراحي سايت چيست

Web Design يا همان طراحي سايت بستر اينترنتي بود كه در قالب آن مي توانستيم به ارائه خدمات معرفي و اطلاع رساني و فروش محصولات به صورت آنلاين و... بپردازيم. براي داشتن يك طراحي سايت فروشگاهي مناسب بايد تمامي اين نكات رعايت شود. پروسه طراحي سايت شامل خريد هاست و دامنه، كدنويسي صفحات وب، طراحي گرافيكي زيبا و رعايت اصول سئو و بهينه سازي و... مي شود. تمامي موارد ذكر شده بستگي به نوع وب سايت شما دارند.

توجه داشته باشيد كه در مرحله اول وب سايت ايجاد شده بايد متناسب با حوزه كاري شما باشد و اگر از طريق وب سايت خود قصد اطلاع رساني داريد بايد وب سايتي كاملا كاربرپسند داشته باشيد تا به راحتي بتوانيد كاربران و مخاطبان بيشتري را به وب سايت خود جذب نماييد. 

انواع طراحي سايت

انواع طراحي سايت به دو دسته كلي طراحي سايت استاتيك و طراحي سايت دايناميك تقسيم مي شود در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا به شرح كامل هر يك از آن ها بپردازيم :

طراحي سايت استاتيك
تا سال 2015 طراحي سايت هاي استاتيك محبوبيت بسياري را داشتند و مهم ترين مزيت آن امنيت بالاي سرور هاي آن مي باشد. اين موضوع براي سايت هاي بانكي مانند شاپرك بسيار مهم و ضروري مي باشد. در طراحي سايت استاتيك به ازاي هر صفحه در طراحي سايت يك فايل بر روي سرور يا هاست ذخيره مي شود و هر بار كه اين صفحات مورد نياز كاربران و مخاطبان وب سايت باشد از سرور بازخواني شده و براي مخاطبان و كاربران نمايش داده مي شود.

با گذشت زمان و پيشرفت تكنولوژي و ارائه سرورهاي ارزان قيمت طراحي سايت هاي استاتيك كم كم جاي خود را به طراحي سايت هاي پويا و دايناميك دادند. البته توجه داشته باشيد كه هنوز هم برخي از صفحه ها در هر وب سايت به صورت استاتيك ايجاد مي شود. به عبارت ديگر هر طراحي سايت بخش استاتيك را در طراحي خود دارد.

 

طراحي سايت دايناميك
تعريف صفحات دايناميك به اين صورت است كه صفحه هاي ايجاد شده در وب سايت ثابت، اما محتواي داخل آن متغير است. برعكس صفحات استاتيك كه هر صفحه براي اينكه به نمايش كاربران درآيد بايد از سرور بازخواني مي شد، محتواي صفحات دايناميك متناسب با جستجوي كاربران ايجاد مي شود، به عبارتي ديگر محتواي صفحه ها در سرور وجود ندارد بلكه بعد از درخواست كاربران براي نمايش صفحه مورد نظر آن صفحه روي سرور ايجاد مي شود. اين اصل در طراحي سايت براي شركت ها بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. توسعه طراحي سايت دايناميك به كمك زبان هاي برنامه نويسي PHP، Perl و ASP امكان پذير مي باشد.

هدف از طراحي سايت چيست

طراحي سايت ها انواع بسيار مختلفي دارند و ممكن است هدف هر فرد از طراحي سايت با فرد ديگر بسيار متفاوت باشد امروزه افراد براي اهداف گوناگوني اقدام به طراحي سايت مي كنند، اين اهداف ممكن است شامل : اطلاع رساني در رابطه با حوزه كاري ، معرفي خدمات ، فروش محصولات و ... باشد. با جستجو در گوگل به راحتي تعداد بسيار زيادي از انواع وب سايت هاي مختلفي را از جمله : وب سايت هاي شخصي ، وب سايت هاي خبري ، وب سايت هاي فروشگاهي ، وب سايت هاي تجاري و ... را درميابيد كه با اهداف گوناگوني در بستر اينترنتي مشغول به فعاليت مي باشند اما فقط تعداد محدودي از آن ها مانند ديجي كالا كه اصول و قوانين طراحي سايت و سئو و بهينه سازي را رعايت كرده اند در حوزه فعاليت خود به موفقيت رسده اند، زيرا تنها با رعايت اين اصول حرفه اي مي توان مشتري و بازديد كنندگان بيشتري را به طراحي سايت جذب كرد.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/6/28  ساعت ۰۷ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

بازاريابي درون گرا يا بازاريابي جاذبه ايي چيست؟همانطور كه مي دانيد بازاريابي درون گرا شاخه اي از ديجيتال ماركتينگ يا بازاريابي ديجيتال است.اصطلاح بازاريابي درونگرا يا بازاريابي جاذبه‌اي يا Inbound Marketing يكي از اصطلاحات در بازاريابي ديجيتال يا ديجيتال ماركتينگ است.

تعريف بازاريابي درونگرا يا Inbound Marketing چيست؟

بازاريابي درونگرا شكلي از بازاريابي است كه در آن گفتگوي مخاطب با كسب و كار يا برند، از طرف مخاطب آغاز مي‌شود.
اگر مجموعه‌ فعاليت‌هاي شما به شكلي باشد كه نخستين بار مشتري احساس كند كه به سراغ شما آمده و شما به سمت او نرفته باشيد ، بازاريابي شما از جنس درونگرا يا جاذبه‌اي است.
به عنوان مثال وقتي كه مخاطب شما براي پاسخ به نياز خود در شبكه هاي اجتماعي سوال خود را جستجو مي كند و به شما مي رسد، يا هنگامي كه مخاطب شما توسط گوگل يا ساير موتورهاي جستجو مانند داك داك گو به دنبال پاسخ خود مي گردد و به سايت شما مي رسد، نحوه ارتباط با شما از طريق بازاريابي ديجيتالي درون گرا بوده.

مهم است بدانيم كه اصطلاح بازاريابي درونگرا يا Inbound Marketing نخستين بار در سال ۲۰۰۵ توسط برايان هاليگان (بنيان‌گذار و مديرعامل سايت HubSpot) به كار برده شد.
او معتقد بود كه بازاريابي درونگرا مي‌تواند براي دو گروه از كسب و كارها مناسب باشد:
كسب و كارهاي كوچك با درآمدهاي بزرگ
شركت هاي دانش بنيان

بازاريابي برون گرا يا outbound marketing چيست؟

 


بر خلاف بازاريابي درون گرا، بازاريابي برون گرا به روش هاي بازاريابي سنتي گفته مي‌شود كه اين روش ها شامل تبليغات تلويزيوني، راديويي، تبليغات بروشور، تلفني و .. است.در اين روش ها، ابزارهاي مديا كه براي انبوه افراد جامعه مورد استفاده قرار مي گيرد، استفاده مي شود تا شايد در بين آن ها افراد علاقمند اين تبليغ را ببيند.
در اين نوع بازاريابي اگر بتواند موثر باشد باعث شناخته شدن عمومي برند مي شود.همچنين اين نوع بازاريابي براي افرادي كه كمتر با تكنولوژي سركار دارند مناسب تر است.
تفاوت بازاريابي درونگرا و برون گرا

در بازاريابي برون گرا صاحب كالا در تلاش است از طريق ايجاد محتواي جذاب، توجه مخاطب خود را جلب كند كه اين روش از بهترين روش هاي تبديل كاربر به مشتري است.اين امر در بازاريابي درون گرا با استفاده از وبلاگ ها، رسانه هاي اجتماعي، ايميل هاي خبرنامه و موارد ديگر كه مردم مايل به خواندن آن ها هستند انجام مي شود.از روش هاي بازاريابي ربايشي يا درون گرا مي توان به وبلاگ نويسي، تهيه اينفوگرافيك، ايميل ماركتينگ، ويدئو پادكس، كتاب الكترونيك، خبرنامه هاي الكترونيكي، شبكه هاي اجتماعي و…. اشاره كرد.

در بازاريابي درون گرا بر خلاف بازاريابي برون گرا، براي پيدا كردن، جلب رضايت و توجه مشتري، نياز به انرژي زيادي نيست.در تهيه استراتژي بازاريابي جاذبه ايي يا ربايشي مي‌توانيد با تمركز به مشكلات و نيازهاي مشتريان به آن ها ديد مناسبي از محصول خود بدهيد و ضمن معرفي خود و كسب اعتماد، آن ها را تشويق به خريد كنيد.
نكته ديگري كه در تفاوت اين دو وجود دارد در روش‌هاي بازاريابي برون گرا است.در بازاريابي برون گرا با اينكه مخاطب خود به سمت شما نيامده ولي تبليغات شما ممكن است آزاردهنده باشد، مثلاً ممكن است هنگامي كه تبليغات تلفني داريد تماس هاي آزار دهنده را براي آن ها داشته باشيد كه اين خود يك نوع ضد تبليغ است.

مزيت هاي بازاريابي درون گرا يا ربايشي.....

براي مطالعه كامل اين نوع از ديجيتال ماركتينگ حتما روي لينك زير كليك كنيد..

بازاريابي درون گرا يا بازاريابي ربايشي يا جاذبه ايي چيست؟:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/6/25  ساعت ۰۴ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

آيا تا به حال كلمه سئو به گوشتان خورده است؟ مسلما اگر سايتي داشته باشيد با سئو و بهينه سازي وبسايت هم آشنا هستيد.

اما آيا مي‌دانيد ميزان اهميت سئو و بهينه سازي سايت چقدر است؟در واقع بهتر است بگوييم خيلي زياد.سئو سايت آنقدر موثر است كه ردپاي آن را در هر جايي مي‌توانيد مشاهده كنيد. از طراحي سايت و كدنويسي آن گرفته تا محتوا و تصاوير و… . اما فرآيند ساده‌اي نيست و بايد اصول آن را بدانيد تا بتوانيد يك وبسايت بهينه و سئو شده داشته باشيد. براي حرفه‌اي شدن بايد جايگاه خود را در بين رقبا تثبيت كرده و ارتقا دهيد. اما چگونه چنين كاري امكان‌پذير است؟

با سئوي وبسايت، قله پيروزي را فتح كنيد

قله پيروزي در دنياي مجازي كجاست؟ رسيدن به جايگاه اول و تثبيت آن در گوگل! اما در حرف، بسيار ساده و در عمل كار دشواري است. سايت هاي بزرگ مثل آپارات با قبول سختي قراوان و همچنين انجام اصول سئو به درستي توانست جايگاه اول سايت هاي ايران را به دست آورد. اما هر موفقيتي راهكارهاي طلايي و خاص خود را دارد. چند گام مهم كه بايد در راستاي بهبود سئو و بهينه سازي سايت برداريد عبارت است از:
1-طراحي سايت وردپرس با در نظر گرفتن گرافيك و كدنويسي استاندارد

2-توليد محتوا و بازاريابي آن

3-لينك‌سازي‌هاي داخلي و خارجي

4-تجزيه و تحليل منظم سايت

5-سئوي تكنيكال و ارگانيك

شما با انجام اين مراحل مي‌توانيد وبسايتتان را به موفقيت برسانيد فقط بايد خيلي دقيق باشيد و اصول و قوانين را رعايت كنيد.

در اقيانوس سئو غرق شويد

هميشه وقتي كنار دريا يا اقيانوس مي‌رويد و تصميم به شنا كردن مي‌گيريد، بايد مواظب باشيد تا در آن غرق نشويد اما تنها يك جا بايد دل به دريا بزنيد تا غرق شويد؛ آن هم اقيانوس بي‌انتهاي سئو است. هرگز انتهايي براي آن مشخص نمي‌شود و بصورت منظم در حال تغيير است. اين تغييرات در طراحي سايت فروشگاهي اختصاصي بسيار مهم است چرا كه بايد با تغييرات خود را تغيير دهيد تا هيچ وفت جايگاه و فروش خود را از دست ندهيد.حتما درباره الگوريتم‌هاي گوگل شنيده‌ايد، هر بار يك الگوريتم روي كار مي‌آيد و موارد جديدي را به قوانين خود اضافه مي‌كند. همين قوانين باعث بهترين بودن شماست. پس بايد آنقدر جرئت و شهامت داشته باشيد تا با هر تغيير، شما بيشتر در اين اقيانوس به كاوش بپردازيد.اگر دنبال موفقيت هستيد، بايد كمر همت ببنديد و به دنبال آن بدويد. به روز باشيد و مرتب به دنبال رهكارهاي جديد!

سئو همان قدر كه سودمند است همان‌قدر ضرر داردگاهي اوقات يك امكان خوب و مفيد را اگر به گونه‌اي ديگر استفاده كنيم نتيجه برعكسي دارد و حتي ممكن است ما را فلج كند. سئو دقيقا اينگونه است! اگر اصولي با آن رفتار نشود و خطايي را ناخواسته مرتكب شويد، نه تنها به موفقيت شما كمك نمي‌كند بلكه برايتان امتياز منفي ثبت مي‌كند.جالب است بدانيد سايتي مثل شيپور يك تيم 30 نفره براي سئو سايت خود دارند تا هيچ وقت اصول سئو را اشتباه انجام ندهند. هرگز فراموش نكنيد كه موثرترين گزينه در رسيدن به موفقيت شما، مخاطب است. اين مخاطب بيشتر از چه راهي جذب مي‌شود؟ جستجو در موتور جستجوي گوگل! پس با سئوي قانونمند به جذب مخاطب و جستجوي سايت در گوگل كمك كنيد.

از جان سئو چه مي‌خواهيم؟

حالا وقت آن رسيده كه رك و راست بگوييم از جان سئو چه مي‌خواهيم؟
با كمك آن ترافيك سايت را بصورت استاندارد و طبيعي افزايش مي‌دهيم. زيرا اينگونه اعتماد گوگل را به خود جلب كرده و اعتبار خوبي را براي خود رقم مي‌زنيم.

مشتريان واقعي خود را به دست آوريد. دقيقا افرادي را مجذوب سايت خود كنيد كه هدفشان سايت شماست و قرار است به كاربر يا مشتري واقعي تبديل شوند.

تثبيت جايگاه در بالاترين موقعيت ممكن. اينكه سايت خود را به بالاترين موقعيت نزديك كنيد يك قضيه است اما اينكه بتوانيد آن را تثبيت كنيد يك وجه ديگر قضيه.

انجام اصول سئو نيازمند دانش و اطلاعات كافي است زيرا همانطور كه گفته شد انجام يك حركت اشتباه باعث نابود شدن شما مي شود به شما پيشنهاد مي كنيم اگر اطلاعات كافي در اين زمينه نداريد ليست تعرفه سئو را مطالعه كنيد و بنابر نياز خود يكي از انها را برگزينيد.

چرا توليد محتوا قلب سئو سايت شما محسوب مي شود؟

اگر سئو سايت را مشابه يك انسان در نظر بگيريم ،توليد محتوا قلب اين انسان است. سئو مجموعه كارهايي است كه جهت بهينه سازي يك سايت براي موتورهاي جستجو انجام مي شود. اين فعاليت ها با هدف جلب رضايت مورتورهاي جستجو بصورت يكپارچه و با اصول خاصي صورت مي گيرد. محتوا به عنوان قلب سئو مهمترين و موثرترين بخش سئو است كه هر سايت اينترنتي بايد از آن برخوردار باشد. بدون محتوا سئو يك سايت مرده است. محتوا براي سايت هاي خبري مثل نمناك خيلي اهميت دارد چرا كه تنها بخشي كه در اينگونه سايت ها آپديت مي شود همان محتوا است. محتوا و سئو محتوا باعث مي شود كه رضايت موتورهاي جستجو و از همه مهمتر كاربران يك سايت حاصل شود و در واقع موتورهاي جستجو با توجه به محتوا يك سايت به آن امتياز و جايگاه مي دهند. طبق موارد زيادي كه براي اهميت محتوا بيان شد ، نقش آن در سئو سايت بسيار واضح و آشكار است.

محتوا چراغ سبز شما به موتورهاي جستجو است

موتورهاي جستجو زماني كه فعاليت يك سايت را مشاهده مي كنند ، به سمت آن سايت خواهند رفت. در واقع گوگل و ساير موتورهاي جستجو از سايت هايي كه راكد بوده و حرفي براي گفتن به مخاطبان خود ندارند اصلا خوششان نمي آيد. از اين رو زماني كه سايتي مثل ديجي كالا محتوا خوب ارائه مي دهد ، چراغ سبزي را به موتورهاي جستجو نشان داده و بيان مي كند كه آماده است كه كاربران از صفحات مختلف و محتواهاي جديد وي ديدن نمايند. ربات هاي موتورهاي جستجو بلافاصله مي توانند محتواهاي جديد را شناسايي نمايند.:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
1398/6/21  ساعت ۰۷ | نوشته ‌شده به دست digitalmarket | ( )

بازاريابي influencer چيست؟ (Influencer Marketing)يك استراتژي بازاريابي influencer موفقيت آميز به شما كمك مي كند تا برند خود را بيشتر در معرض ديد قرار دهيد، اعتبار ايجاد كنيد و همچنين با مخاطبان جديد ارتباط برقرار كنيد.اين استراتژي ( Influencer Marketing ) موجب هدايت ترافيك به سايت شما مي شود و مشتريان جديد را به سمت محصولات و خدمات شما سوق مي دهد.

بازاريابي تاثير گذار فوايد زيادي دارد اما از طرفي هم مي توانند يك استراتژي گيج كننده و پيچيده براي تنظيم، راه‌اندازي و مديريت باشد.اين يك پروژه زمان بر است و موانع شروع كار آن شامل موارد زيادي مي شود كه بايد قبل از شروع كار متوقف شوند.

بازاريابي تاثيرگذار ( Influencer Marketing ) چيست؟

بازاريابي influencer يك استراتژي است كه افرادي را كه تاثير زيادي در صنعت يك برند يا مخاطبان هدف دارند را در شناسايي مي كند.در يك استراتژي بازاريابي influencer يك برند با اين استراتژي همكاري مي كند و در آن  influencer موافقت مي كند تا مخاطبان آن ها را در معرض ديد پيام يا محتواي تجاري قرار دهد.influencer ها معمولاً مخاطب زيادي دارند و مشغول فعاليت هستند بنابراين هنگامي كه يك برند تجاري توسط يك influencer به اشتراك گذاشته مي شود يا از مطالب و پيام هاي آن ها استفاده مي كند، سود مي برد.در معرض ديد قرار داده شدن به برند تجاري اين امكان را مي دهد تا به روشي مثبت، طبيعي و معنادار در مقابل مخاطب هدف خود قرار بگيرد.

 

يكي از مثال هاي بازاريابي تاثيرگذار همكاري Pantene’s با Jada Pinkett Smith بازيگر است.Jada پيام خود را با مخاطبان خود به اشتراك گذاشت و توجه ۱.۲۳ ميليون دنبال كننده توييتر خود را به اين برند اختصاص داد.در حالي كه از يك سلبريتي در اين تعريف از استراتژي بازاريابي تاثير گذار استفاده مي شود، اما كمپين هاي influencer هميشه نبايد به افراد مشهور اعتماد كنند.
بازاريابي influencer در مورد رسيدن به وضعيت در معرض ديد قرار داده شده است، اما هميشه اينگونه نيست كه با افرادي كه بيشترين مخاطب را دارند كار كنيد، اين در مورد كار با افرادي است كه مخاطب مناسبي دارند، بنابراين شما مي توانيد با افرادي ارتباط برقرار كنيد كه به احتمال زياد با برند شما ارتباط مي گيرند.بنابراين چگونه يك influencer مناسب پيدا كرده و يك كمپين بازاريابي تاثير گذار موفق ايجاد كنيد؟

چگونه يك استراتژي بازاريابي تاثيرگذار ( Influencer Marketing ) ايجاد كنيد؟براي ايجاد و راه‌اندازي استراتژي بازاريابي تاثير گذار براي نام تجاري خود مراحل زير را طي كنيد:
اهداف خود را تعريف كنيد

مانند هر برنامه بازاريابي هوشمندانه با بيان اهداف خود شروع كنيد.اهداف خود را براي آنچه مي خواهيد با كمپين خود انجام دهيد تنظيم كنيد.تعيين اهداف در مراحل اوليه برنامه ريزي به شما در شكل‌گيري يك استراتژي سازگار، كمك مي‌كند و همچنين مي تواند ايده هايي در مورد معيارهايي كه بايد رديابي و نظارت داشته باشيد، به شما ارائه دهد تا ميزان موفقيت خود را در پايان كار اندازه گيري كنيد.برخي از اهدافي كه ممكن است بخواهيد براي استراتژي بازاريابي influencer خود در نظر بگيريد، شامل موارد زير است:
آگاهي ازبرند
افراد بيشتري را در جهت شناخت نام تجاري خود جذب كنيد.

براي مطالعه كامل اين مطلب و آگاهي بيشتر در مورد اين نوع بازاريابي روي لينك زير كليك كنيد..

بازاريابي influencer چيست؟:: ات مرتبط:

:: برچسب‌ها:
   
[ ]آخرین عناوین مطالب